Влада

Прокуратура через суд хоче повернути будівлі стадіону, які житомирський підприємець купив на аукціоні

7 July 2021, 10:33

Бердичівською окружною прокуратурою заявлено позов щодо визнання недійсним та скасування рішення Бердичівської районної ради про продаж частини комунального майна, визнання недійсним договору його купівлі-продажу та зобов’язання покупця повернути нерухомість.

Про це 7 липня повідомила пресслужба прокуратури.

«Йдеться про те, що в листопаді 2020 року комунальним підприємством, на підставі рішення районної ради, жителю міста Житомира продано окремі нежитлові приміщення стадіону загальною площею 122 кв. м, вартістю понад 200 тис. грн. Проте встановлено, що приватизація майна здійснена з порушенням вимог законодавства, оскільки приміщення не є самостійним об’єктом права власності, а лише його частиною, елементом комплексу споруд стадіону, який є неподільним. Крім того, договір купівлі-продажу приміщень укладений без обов’язкового збереження профілю діяльності, як об’єкта фізичної культури та спорту», - зазначається у повідомленні.

Прокуратура інформує, що наразі господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження.

В Єдиному державному реєстрі судових рішень є інформація про відкриття провадження у справі – ухвала від 24 травня 2021 року. 7 липня о 12:30 має відбутися засідання у праві за позовом прокуратури.

Скріншот з ухвали суду про відкриття провадження

Рішенням сесії Бердичівської районної ради від 26 червня 2020 року Районному малому комунальному ремонтно-експлуатаційному підприємству Бердичівської районної ради було доручено провести приватизацію нежитлових будівель: літ А-1 загальною площею 102,5 кв.м., літ Б-1 загальною площею 19,6 кв.м, які знаходяться за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с.Скраглівка, вул. Чуднівська, 85б шляхом продажу на електронному аукціоні за умови збереження профілю діяльності за цільовим призначенням як об'єкт фізичної культури і спорту.

Аукціон був запланований на 12 жовтня 2020 року, стартова ціна нерухомості – 65 тис. 206 грн. Заявку на торги подав лише один учасник – Красуцький Олег Йосипович. Його пропозиція була в три рази більше від початкової ціни – 201 тис. грн. Красуцький став переможцем аукціону і 10 листопада 2020 року з ним підписали договір купівлі-продажу.


Зазначимо, що Олег Красуцький до травня 2018 року працював заступником директора Житомирська філія Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси». В серпня 2018 року Красуцький зареєстрував у Житомирі ТОВ «Віртус Спорт Україна» зі статутним капіталом 252 тис. 160 грн та основним видом діяльності – діяльність спортивних клубів. Він також є співзасновником двох фірм: житомирського ПП «Вояж-Авто-Тест» та київського ТОВ «Укрсільгостех».

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах в жовтні 2020 року Максима Самчика, який був головою Бердичівської районної ради, обрали головою Райгородоцької сільської ради, він балотувався від ВО «Батьківщина».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прокуратура суд нерухомість Бердичівський район аукціон Красуцький  
Матеріали по темі