Влада

​У Житомирському районі облаштують притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства: оголосили тендер на 7,5 млн грн

15 July 2021, 17:48

Березівська сільська рада Житомирського району оголосила тендер на капітальний ремонт нежитлових приміщень для облаштування притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Очікувана вартість робіт - 7,5 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 15 липня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, облаштувати притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства, підрядник має до 31 грудня 2021 року. Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

У технічному завданні вказано, що переможець торгів має провести роботи з внутрішнього та зовнішнього водопроводу, вентиляції, внутрішньої та зовнішньої каналізації, а також придбати технологічне обладнання: ліжка, дзеркала, шафи, телевізори, праски та інше.

Березівська сільська рада приймає тендерні пропозиції до 31 липня, аукціон запланований на 2 серпня 2021 року.

Нагадаємо, 14 травня цього року про протидію домашньому насильству говорили у програмі «Тема дня».

Як повідомляв Житомир.info, 1 липня 2021 року Верховною радою прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: притулок Березівка домашнє насильство  
Матеріали по темі