Влада

Житомирський комунальний санаторій «Дениші» продовжує нарощувати збитки

16 July 2021, 16:19

Дохід КП «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» у 2021 році склав 3,7 млн грн, у той час, коли збитки перевищили 4,5 млн грн.

Фінансово-господарську діяльність підприємства обговорювала робоча група, створена при Житомирській обласній раді. Про це йдеться у повідомленні на сайті облради від 16 липня.

Зазначено, що робоча група створена задля вивчення, аналізу та аудиту фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області. Відповідне розпорядження про її створення голова обласної ради підписав 1 липня 2021 року.

«За слова керівника (лікувально-санаторного центру «Дениші», – ред.) дохід у 2021 році складає 3,7 млн грн, збитки 4,56 млн грн, також має місце заборгованість по зарплаті», – йдеться у повідомленні.

Також вказано, що на території санаторію є можливість прийняти до 480 пацієнтів одночасно.

Керівник підприємства звітував, що протягом 2020 року поряд із наявною газовою котельнею, коштом Фонду міжрегіонального розвитку України та Житомирського обласного бюджету добудовано та введено в експлуатацію котельню на твердому паливі, що дозволило більш ніж на 25 % скоротити витрати на опалення.

Перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко зауважив, що, відповідно до Аудиторського звіту, з 2015 року в середньому використовувався ліжковий фонд на 58-63 %, а у 2020 році лише на 23%. Керівник поясним це «ковідним роком».

Присутні, члени робочої групи понад дві години обговорювали перспективи розвитку підприємства, плани та проблемні питання.

На наступному засіданні робоча група буде заслуховувати звіти керівників підприємств «Лісова казка» та «Дирекція «Чорнобильбуд».Ціни з офіційного сайту санаторію «Дениші»

Як повідомляв Житомир.info, у першій декаді березня 2021 року депутатська комісія з питань комунальної власності та майнових відносин Житомирської облради погодила надання 678 тис. грн підтримки санаторію «Дениші», який через коронавірус уже тоді мав 3 млн грн збитків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: санаторій облрада Дениші  
Матеріали по темі