Місто

В Житомирі центр вакцинації буде працювати щодня, щеплення можна отримати однією з двох вакцин на вибір

21 July 2021, 11:17

У Житомирі центр вакцинації з 22 липня працюватиме щоденно.

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні міськвиконкому 21 липня 2021 року.

Відповідний проєкт рішення був оприлюднений напередодні засідання, 20 липня.

«З метою впорядкування графіка роботи центру вакцинації населення від COVID-19, та у зв’язку з відкриттям п’ятого етапу вакцинації», - так пояснюються запропоновані зміни.

Встановлений новий графік роботи центру вакцинації населення у Житомирі, в спортивній залі школи №6:

з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 19:00 з перервою з 15:00 до 15:15;

у суботу та неділю з 8:30 до 19:00 з перервою з 13:45 до 14:15.

В коментарі Житомир.info після засідання виконкому заступниця мера Марія Місюрова розповіла, скільки житомирян вже отримали щеплення та чи можна обирати вакцину.

«Починаючи з 22 липня центр вакцинації, який розташований за адресою: майдан Короленка, 7, спортивна зала школи №6, буде працювати сім днів на тиждень. В наявності є вакцини CoronaVac і Moderna, запрошуємо всіх охочих на вакцинацію. Зараз у нас вакциновано 35 тисяч жителів громади, повністю вакциновані (дві дози вакцини) – 8 тисяч, це замало. В центрі вакцинації отримали щеплення близько 10 тисяч людей. Закликаємо всіх подбати про своїх близьких, особливо людей поважного віку, старше 60 років, тому що вакцина захищає на 80% від захворювання COVID-19 і, що найголовніше, на 95% від можливих ускладнень», - наголосила Марія Місюрова.

Вона також повідомила, що у центрі щеплення можна обрати вакцину.

«Людина приходить і говорить, щеплення якою вакциною вона хоче отримати – CoronaVac чи Moderna. Але хочу наголосити, що CoronaVac дуже добре переноситься і підходить саме для людей поважного віку. За весь час щеплення цією вакциною ми не спостерігали несприятливих подій (підвищення температури, слабкість тощо) після щеплення», - наголосила заступниця мера.

Марія Місюрова зауважила, що в Житомирі на сьогодні наявні чотири типи вакцин: крім вже двох згаданих також є Comirnaty (Pfizer) та Astrazeneca, які зараз використовуються лише для ревакцинації – другої дози щеплення.

Нагадаємо, з 20 липня стартував п’ятий етап вакцинації: Україна відкрила вакцинацію проти COVID-19 для всіх охочих. Цього ж дня Житомирська область отримала більш ніж 40 тисяч доз вакцини Moderna американського виробництва.

Інформація про вакцинацію від Житомирської ОДА

Як повідомляв Житомир.info, 12 червня 2021 у Житомирі розпочав роботу центр масової вакцинації від COVID-19 на базі ЗОШ №6. З 10 липня в Житомирській області працювало вже 4 центри масової вакцинації: в Житомирі, Новограді-Волинському, Бердичеві та Овручі. 19 липня директор центру вакцинації у Житомирі Олександр Косміна розповів, як ті, хто має дві дози вакцини від COVID-19, може отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакцина коронавірус вакцинація щеплення виконком Місюрова  
Матеріали по темі