Влада

Консультативну раду у справах ветеранів війни при Житомирський ОДА тепер очолює представник громадської організації

26 липня 2021, 10:57

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко оновив склад консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України. Змінив, зокрема, голову ради. Досі її очолював його заступник Віктор Градівський. Тепер головуватиме Михайло Сліпченко – представник громадської організації «Житомирська спілка учасників бойових дій та АТО «УВО», який до цього був одним із членів ради.

Відповідне розпорядження голова ОДА підписав 19 липня 2021 року.

Згідно з документом, змінився і склад членів консультативної ради у справах ветеранів. Серед них тепер, зокрема, і дві відомі у Житомирі волонтерки – Юлія Толмачова та Марія Уланова.

Отже, нинішній склад консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Житомирській ОДА такий:

Скріншоти з розпорядження голови облдержадміністрації

Нагадаємо, розпорядження від 1 червня 2021 року голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко створив при ОДА консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці 2020 року в Житомирській області обліковувалося 15,5 тис. учасників бойових дій з числа учасників АТО/ООС, 1,6 тис. осіб з інвалідністю внаслідок війни, 376 родин (592 членів сімей) загиблих, померлих військовослужбовців-учасників АТО/ООС.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА рада ветеран АТО розпорядження  
Матеріали по темі