Місто

Директор водоканалу просить житомирян зменшити використання води: у місті – значна аварійна ситуація

7 August 2021, 09:25

У Житомирі через аварійну ситуацію, що сталася на головній каналізаційній насосній станції міста скликатимуть комісію.

Про це зранку 7 серпня у соцмережі Facebook написав директор водоканалу Андрій Нікітін.

«Вчора, пізно ввечері, на головній каналізаційній насосній станції нашого міста відбулась значна аварійна ситуація. Внаслідок великої кількості опадів, був затоплений машинний зал. Потужностей насосного обладнання не вистачило для перекачування всіх стоків на очисні споруди каналізації.

Протягом всієї ночі аварійні бригади КП «Житомирводоканал» та ДСНС намагались врятувати ситуацію. На жаль, надвеликий рівень води, що надходив на ГКНС, не дозволив врятувати обладнання від затоплення. Велика кількість стічних вод потрапила до річки. В даний момент наші співробітники разом з рятувальниками продовжують боротись за відновлення роботи головної каналізаційної насосної станції нашого міста. Найближчим часом буде скликана комісія з надзвичайних ситуацій. Мобілізовані додаткові сили для подолання екологічної небезпеки. Також можливе рішення про обмеження водопостачання Житомира протягом дня. Разом з цим звертаюсь до кожного з наших споживачів.

Сьогодні надважливо максимально обмежити водоспоживання задля того, щоб зменшити кількість стоків, що потрапляють на ГКНС. Ваше свідоме ставлення до проблеми надважливо для нас! Ми продовжуємо працювати над порятунком критично важливого об’єкта водовідведення. А також спрямуємо максимум зусиль на завершення його реконструкції найближчим часом», - написав Андрій Нікітін.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2021 року через збій роботи системи управління головної водонапірної насосної станції в Житомирі сталося 23 пориви, через що були проблеми з водопостачанням.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Нікітін водоканал аварія  
Матеріали по темі