Місто

​У Житомирі на 11 ділянках мають з’явитися камери фіксації порушень ПДР, на двох уже є. Адреси

11 August 2021, 16:58

У Житомирі встановили три камери автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Зокрема такі прилади фіксації з’являться на одинадцятьох ділянках міста.

«Рішенням комісії з безпеки дорожнього руху визначено перші одинадцять місць, де будуть встановлені камери. Три камери вже встановлені на двох об'єктах - це вулиця Чуднівська, в районі Чуднівського мосту, та вулиця Перемоги, 86, перед проспектом Незалежності. На деяких об’єктах, зокрема проспектах, де ширина проїзної частини складає три смуги в одному напрямку, там встановлюють дві камери, бо вона фіксує не більше двох смуг руху. Тому на деяких об'єктах буде дві камери, а на деяких - одна. Місто забезпечило підключення, живлення, встановлення дорожніх знаків. Далі будемо розвивати цю мережу по одинадцяти об'єктах, які вже визначили, а далі будемо розширяти», - говорить начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.


У міській раді розповіли, як обирали місця для розміщення приладів та де вони з’являться.

«Було звернення Нацполіції перед тим, як опрацювати це питання. Ми спільно визначили концентрацію ДТП по місту, найскладніші ділянки, швидкісні ділянки, де п'ять та більше транспортних пригод трапилося за цей період. Це Чуднівський міст, вулиця Перемоги, 86, проспект Миру, 19, Київська, 77, перехрестя Покровська та проспект Незалежності, проспект Миру та вулиця Героїв Десантників, Бердичівська, Покровська, Київське шосе, там, де діяв експеримент біля 10 школи, та вулиця Жуйка», - каже Костянтин Підпокривний.

Начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради зазначив, що прилади закуповує Національна поліція за державні кошти. Також він нагадав, як працює система.

«Автоматично передає дані, формує адмінпротокол і надсилає штрафи до власників транспортних засобів відповідно до реєстрації», - говорить Костянтин Підпокривний.

Список адрес, де будуть встановлені прилади фіксації порушень правил дорожнього руху:

 • Проспект Миру, 19
 • Київська, 77
 • Перехрестя Покровська та проспект Незалежності
 • Перехрестя проспект Миру - та вул. Героїв Десантників
 • Чуднівська (міст через Кам’янку)
 • Перехрестя вулиця Вітрука проїзд 2-ий Польового майдану
 • Вулиця Бердичівська, 81
 • Вулиця Покровська, 169
 • Перехрестя Київське Шосе та вул. Нобелівська
 • Вулиця Жуйка, 12
 • Перемоги, 86

Нагадаємо, в липні на п’яти ділянках траси Київ – Чоп у Житомирській області мали запрацювати камери фіксації порушень ПДР.

Як повідомляв Житомир.info, 2 грудня 2020 року Житомирський виконком надав дозвіл київському ТОВ «Клансістемс» встановити камеру автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху за адресою Київське шосе, 32. За день зафіксували більш ніж тисячу порушень швидкісного режиму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: камера фіксація швидкості порушення ПДР  
Матеріали по темі