Влада

ФК «Полісся» переходить на повне фінансування спонсора, який і стане новим власником клубу, – мер Житомира

27 August 2021, 17:28

Незабаром житомирський комунальний футбольний клуб «Полісся» повністю фінансуватиметься за рахунок спонсора. 27 серпня на Центральному стадіоні був підписаний меморандум про співпрацю зі спонсором – BGV Group Management, який має стати новим власником ФК.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Задачу відновити футбол у Житомирі ми виконали! Але у цьому спорті без належного фінансування нікуди. Чудово, що з’явився відповідальний амбітний інвестор — BGV Group Management. Незабаром ФК Полісся / Житомир повністю фінансуватиме спонсор. Компанія BGV Group вже більше року допомагає клубу, придбали автобус та автомобіль. Тепер — стане власником та розвиватиме команду далі», – йдеться у дописі.

Детальніше – у відеосюжеті

Мер зазначив, що сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю між міською радою, обласними радою, адміністрацією і спонсором. Він також зауважив, що кошти, які раніше місто виділяло на фінансування «Полісся», будуть спрямовані на розвиток дитячого спорту.

«Разом створимо таку систему, аби ми виховували футболістів для нашого «Полісся» змалечку. Бо, наприклад, після турніру імені Дмитра Рудя, одного з наших гравців U-12 забрав до себе «Шахтар». Це приємно, але так не повинно бути. Гравці мають залишатись у своїх, місцевих професійних командах! Це спільна програма для нас усіх, будемо розвивати дитячо-юнацькі спортивні школи. Зокрема, ті 20 %, які раніше місто давало на фінансування ФК «Полісся» — пустимо на розвиток дитячого спорту в Житомирі», – написав Сергій Сухомлин.

Скріншот з Facebook-допису Сергія Сухомлина

Зазначимо, що компанія BGV Group Management належить Геннадію Буткевичу, який входить до топ-20 найзаможніших українців за версією Forbes як співвласник корпорації АТБ — найбільшої мережі супермаркетів в Україні.

Як відомо, «Футбольний клуб "Полісся"» є комунальним підприємством Житомирської міської ради.

Нагадаємо, 28 серпня 2021 року на Центральному стадіоні у Житомирі ФК «Полісся» прийматиме ФК «Альянс» (Липова Долина) у рамках 6 туру чемпіонату України з футболу серед команд І ліги. Початок матчу – о 15:30 год.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ФК "Полісся" меморандум  
Матеріали по темі