Місто

​У Житомирі частину вулиці Мазепи відкриють для двостороннього руху

6 September 2021, 12:16

З п’ятниці, 17 вересня, у Житомирі частину вулиці Івана Мазепи, де раніше діяв односторонній рух, відкриють для руху в обидва напрямки.

Про це 4 вересня в групі «Житомир транспорт» повідомив Роман Мусійчук, опублікувавши фото встановлених дорожніх знаків, які попереджають водіїв про початок дії двостороннього руху з 17.09.21.

«До уваги водіїв! З 17.09.21 року вулиця Івана Мазепи від перехрестя Незалежності - Мазепи до перехрестя Грушевського - Мазепи більше не буде односторонньою. Рух з 17.09.21 буде двосторонній», - йдеться у повідомленні.

Начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний 6 вересня підтвердив Житомир.info інформацію про зміну руху на вулиці Івана Мазепи і Житомирі.

«Відповідне рішення було прийнято міською комісією з безпеки дорожнього руху та отримало погодження нашої профільної депутатської комісії з питань ЖКГ та транспорту. Це було ще влітку, тобто два-три місяці тому. Підготовчий етап ми вже пройшли, у нас все готово до майбутньої зміни руху на двосторонній на ділянці від Грушевського до проспекту Незалежності. І через два тижні будемо відкривати цю ділянку», - повідомив Костянтин Підпокровний.

Він також додав, що жодних інших змін руху транспорту найближчим часом в Житомирі не планується.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році жителі вулиці Святослава Ріхтера у Житомирі не могли порозумітися через відміну одностороннього руху на ділянці від вулиці Льва Толстого до площі Польової.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мазепи рух транспорт двосторонній рух односторонній рух комісія з безпеки дорожнього руху  
Матеріали по темі