Влада

Голова Житомирської облради озвучив амбітні плани по будівництву льодової арени та створенню база олімпійського резерву

9 September 2021, 15:22

Напередодні Дня фізичної культури та спорту України, який цього року припадає на 11 вересня, в обласній раді відзначили тренерів та фахівців спортивної галузі.

Про це 9 вересня повідомляє пресслужба облради

Участь у заході взяли голова обласної ради Володимир Федоренко, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, заступник голови ОДА Юрій Оханський, директор Департаменту культури, молоді та спорту Максим Обшта разом із заступницею Світланою Ярмолицькою, представники спортивної спільноти області.

«Житомирщина завжди славилась своїми спортивними талантами. Ми пишаємось нашими видатними спортсменами та їх тренерами, а також нашими ветеранами спорту, які прославляли та прославляють Житомирщину у всьому світі. Дякуємо Вам та низько вклоняємось за ту роботу, яку Ви робите», - сказав Володимир Федоренко.

Голова обласної ради нагадав, що незабаром, після рішення депутатського корпусу Житомирської міської ради футбольний клуб «Полісся» отримає нового власника і суттєво збільшить свій бюджет, а також поділився амбітними планами щодо розвитку спортивної галузі.

«Разом із головою ОДА ми започаткували два нові проєкти. Завдяки програмі Президента "Велике будівництво" та підтримці Уряду на Житомирщині може з’явитися льодова арена та крита спортивна арена на 5 тис. місць. Ще одна гарна новина – разом із Віталієм Івановичем та Житомирським міським головою Сергієм Івановичем ми зробимо базу олімпійського резерву на Житомирщині і підготуємо наших веслувальників до майбутньої олімпіади в Парижі», - зазначив голова обласної ради.

Список нагороджених грамотами та подяками обласної ради дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, в проєкт міської цільової програми «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об'єднаної територіальної громади на 2021–2023 роки» передбачалася, зокрема, реконструкція човнової станції (влаштування бази водних видів спорту) в гідропарку – в 2021 році планували з міського бюджету виділити 5 млн 800 тис. грн) та «Будівництво Палацу спорту» (м. Житомир, бульвар Старий, 14-а) – за 2021-2023 роки на об’єкт планували витратити 293 млн 732 тис. грн, в тому числі: 29 млн 373 тис. грн – з міського бюджету, 264 млн 359 тис. грн – з державного бюджету.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада спортсмен Федоренко льодова арена палац спорту нагородження  
Матеріали по темі