Місто

Наприкінці вересня у Житомирі відбудеться Космічний напівмарафон: що підготували та де перекриватимуть рух транспорту

10 September 2021, 14:58

Космічний напівмарафон знову у Житомирі. Вже 26 вересня дорослі учасники зможуть спробувати свої сили в дистанції на 21, 10, 5 і 1 км, а також у «Командній п’ятірці». Дітям пропонують пробігти 100 та 500 м, розповідає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«Марафонське містечко стартуватиме о 8:30 на майдані Соборному, з розминкою і дистанцією в 21 км, а дитячі дистанції стартуватимуть з 13:30, 100 м — для дітей до 7 років, і 500 м — для дітей від 7 до 12 років. На дитячу дистанцію і 1 км реєстрація безкоштовна. Цього року на дитячі дистанції кількість учасників обмежена, тільки 700, і вже половина зареєстрована, тобто понад 300 учасників вже подали свої заявки, у нас залишилося 300 вільних місць, тому просимо дуже активно реєструвати діток. Кожна дитина отримає медаль та подарунок. З приводу дорослих, вже триває реєстрація, вона до речі триватиме до 23 вересня. На 21 км зареєструвалося близько 200 учасників, тут є теж певні обмеження, не більше 1000 учасників плануємо на всіх дистанціях. Одне коло у нас 10 км, дистанція з 2019 року не змінюється. Ми стартуємо на майдані Соборному, біжимо в сторону вул. Велика Бердичівська, коло 10 км», — розповідає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Протягом усього дня на житомирян та гостей міста чекатимуть різні активності та відомі особистості.

«Обов’язково у нас буде музична підтримка на локаціях, пункти гідратації, швидка допомога. Впродовж всього дня будуть різні активності, крім того, ми плануємо виставити ярмарок спорту, тобто презентаційні намети різних видів спорту, дитячі локації, де можна провести час з дітьми та сфотографуватися. На фанрані на 1 км обов’язково будуть фарби холі, і мають бути цікаві гості», — каже Ірина Ковальчук.


Крім того, в управлінні сім’ї, молоді та спорту анонсують перекриття руху транспорту.

«Майдан Соборний буде перекрито вже 25 вересня, тому що 25 вересня — день видачі стартових пакетів. В день забігу, 26 вересня, буде перекрита уся 10-кілометрова дистанція, ми її ще оприлюднимо. Після того, як цю дистанцію подолає останній учасник забігу, частина транспортного руху буде відкрита, закритим для руху транспорту залишиться тільки майдан Соборний і частина Великої Бердичівської до перехрестя з Театральною», — розповідає Ірина Ковальчук.

Для дітей забіг безкоштовний, а для дорослих участь у Космічному напівмарафоні коштуватиме від 129 до 649 грн, детальніше дивіться тут.

За словами Ірини Ковальчук значну частину витрат на організацію Космічного напівмарафону візьме на себе головний партнер компанія NewRun, з міського бюджету планують витратити близько 100 тис. грн на обслуговування, біотуалети та швидку допомогу.

Нагадаємо, у 2020 році понад 800 учасників V Космічного напівмарафону у період пандемії коронавірусу подолали дистанції в 21, 10 та 5 кілометрів.

Як у Житомирі розминалися та бігли учасники V Космічного напівмарафону – дивіться також у фоторепортажі

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році житомирський Космічний напівмарафон зібрав рекордну кількість учасників – 4,5 тисячі – і тривав два дні. 7 вересня на майдані Соборному були дитячі забіги, про це на нашому сайті є фоторепортаж та сюжет. Новинкою стало скасування вікових обмежень: дистанцію 100 метрів долали діти віком від 0 до 6 років, наймолодші «бігли» у візочках, або на руках у батьків. 8 вересня після нетривалої розминки о 9:00 стартували учасники найдовшої дистанції – напівмарафону 21 км. Переможець поділився своїми враженнями після фінішу. Нова пошта Космічний напівмарафон-2019 завершився «кольоровим забігом». На сайті NewRun були відображені результати всіх забігів.

Житомир.info вів пряму трансляцію першого та другого днів Космічного напівмарафону-2019.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: напівмарафон забіг Космічний марафон Ковальчук  
Матеріали по темі