Влада

​У Житомирській облраді оголосили конкурс на посаду директора КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини»

16 September 2021, 12:57

У Житомирській обласні раді оголосили про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини».

Відповідне розпорядження голови облради №75 від 16 вересня оприлюднили на офіційному сайті.

«Провести конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради», - йдеться в розпорядженні голови облради Володимира Федоренка.На сайті Житомирської облради також опублікували оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення вищезазначеного конкурсу.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, розпорядження голови обласної ради від 16.19.2021 № 75 “Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр спортивної медицини” Житомирської обласної ради” розпочато формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр спортивної медицини” Житомирської обласної ради», - йдеться в оголошенні.

Кількість членів конкурсної комісії має становити дев'ять осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

  • - представники органу управління;
  • - представники трудового колективу закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • - представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

«Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури Житомирській обласній раді, яка визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління», - йдеться в оголошенні.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • - наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • - накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • - наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються в Житомирську обласну раду протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення, тобто з 16 вересня. За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 43-21-44; 43-21-45.

Нагадаємо, у червні 2021 в КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» відбулася зміна керівництва: розпорядженням від 28 травня Володимир Федоренко звільнив Олександра Савченка з посади виконуючого обов'язки директора цього закладу з 31 травня 2021 року «за угодою сторін».

Олександр Савченко, депутат обласної ради з фракції партії «За майбутнє», пенсіонер МВС, був призначений в.о. директора «Обласного медичного центру спортивної медицини» з 26 квітня 2021 року. Призначення на посаду відбулося за пропозицією голови фракції Віктора Развадовського.

Розпорядженням від 31 травня в.о. директора КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» призначений Олександр Чорноморець.

Олександр Чорноморець в обласній раді попереднього скликання був членом фракції «Опозиційний блок», в 2020 році обраний до обласної ради від партії «За майбутнє». В січні 2020 року був призначений на посаду радника голови обласної ради Володимира Ширми. За пропозицією голови фракції «За майбутнє» Віктора Развадовського Олександр Чорноморець мав очолити КП «Еко-сервіс».

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2021 голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко призначив депутата облради Олександра Савченка (фракція партії «За майбутнє») керівником КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини», а звільненого керівника Володимира Хренова зробив своїм радником.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр спортивної медицини директор конкурс посада вакансія  
Матеріали по темі