Місто

Працівники «Кромберг енд Шуберт» взяли участь у фестивалі «Поліський дракон»

22 вересня 2021, 09:29

У житомирському гідропарку відбувся шостий фестиваль з веслування на човнах-драконах «Поліський дракон». До фестивалю долучилося понад 30 команд, серед яких команди підприємств, компаній та університетів. Спробувати свої сили на дистанціях 200 та 1000 метрів та поборотися за кубок Житомира прийшли і працівники заводу «Кромберг енд Шуберт».

«Ми стараємося проявляти активну участь у громадському житті Житомира і не тільки. Наші дві дистанції — 200 м та 1 км. В нас беруть участь всі працівники, які працюють на виробництві, безпосередньо також в офісах, також дирекція бере активну участь, у нас всі рівні, всі хто має бажання, всіх раді бачити і у всіх є можливість брати участь», — каже технічний директор «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» Оксана Ткачук.


Працівники кажуть: подібний фестиваль не лише заряджає позитивом та енергією, а ще й згуртовує команду.

«Відчуття шалені, казкові, маса адреналіну, бажаємо перемоги, хочемо показувати все кращі і кращі результати. Це командний вид спорту, він згуртовує колектив, це є такою необхідною ланкою в нашій роботі, ми всі працюємо в команді. Тренування в нас проходили двічі на тиждень після роботи, ми приїжджали на базу «Спартак», найважче було об’єднати колектив, працювати синхронно і докладати масу зусиль», — говорить працівник «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» Олег.

«Мені дуже подобається цей фестиваль «Поліський дракон», який щороку проходить в Житомирі, і кожного разу він дарує нам дуже класні емоції та враження, ми будемо готуватися і на наступний рік, і сподіваємося займати кращі і кращі місця, досягати кращих результатів», — каже працівниця «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» Марія.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кромберг енд Шуберт човен-дракон веслування  
Матеріали по темі