Місто

В Житомирі 32 класи навчаються дистанційно через COVID-19 у працівників та учнів

28 вересня 2021, 12:24

У Житомирі станом на ранок 28 вересня 32 класи знаходяться на дистанційному навчанні.

Про це в коментарі Житомир.info повідомила заступниця мера Марія Місюрова.

«Зараз по всіх навчальних закладах Житомира 32 класи, 900 дітей, навчаються дистанційно. Коронавірусна хвороба підтверджена у 35 дітей та 18 осіб працівників закладів», - сказала Марія Місюрова.

Заступниця мера також зауважила, що в гуманітарній гімназії №23 вакциновані 77,3% працівників, навчальний заклад не перейшов на дистанційне навчання. А в середньому по освітнім закладам Житомира вакцинація становить 87%, по медичним – не менше 90%.

Нагадаємо, станом на 15 вересня у Житомирі дистанційно навчалися 17 класів, бо у 14 учнів підтвердили коронавірусну хворобу.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 27 серпня у Житомирській міський територіальній громаді проти коронавірусу були вакциновані 5 тисяч 225 працівників освіти – 81% від загальної кількості освітян. Рішенням Державної комісії ТЕБ та НС з 23 вересня 2021 року в усіх регіонах України встановлений «жовтий» рівень епіднебезпеки. На брифінгу 22 вересня перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко заявила, що в Житомирській області через неналежний рівень вакцинації з 23 вересня не зможуть працювати 218 шкіл. Цього ж дня Уряд затвердив зміни до карантинних обмежень: дитсадки та початкова школа працюють незалежно від кольору зони.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа карантин коронавірус Місюрова  
Матеріали по темі