Суспільство

​У райцентрі Житомирської області фірма місцевого депутата виграла тендер на понад пів мільйона з облаштування території вздовж річки Случ

8 October 2021, 15:17

Управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради 8 жовтня уклало угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на благоустрій території вздовж берегу річки Случ. Вартість укладеної угоди - 545,3 тис. грн.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

За умовами договору ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» має облаштувати благоустрій території вздовж берегу річки Случ з влаштуванням пішохідної доріжки від рятувальної станції до військового шпиталю. Термін виконання - до 30 листопада 2021 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що переможець тендеру має улаштувати бетонні підпірні стiни i стiни підвалів, установити анкери у скельні основи, укріпити узбіччя гравійною сумішшю, улаштувати водоскидні споруди з проїжджою частиною з лотків в укосах насипу.

Очікувана вартість закупівлі становила - 547 тис. грн. Конкуренцію на торгах ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» склало ТОВ «Асфальт Плюс». Під час аукціону обидві фірми не конкурували та не знижували свої цінові пропозиції.

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в Житомирській області, Новоград-Волинському районі, село Майстрів. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 7,5 млн грн. Власниками фірми є Станіслав Табалюк та Віталій Табалюк, який є і директором фірми. Віталій Табалюк - депутат Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність» та входить до постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

За даними bi.prozorro.org, з 2016 року ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» уклало угод з державними установами на 75,2 млн грн, зокрема з управлінням житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради на 28,7 млн грн.

Нагадаємо, у вересні 2021 року ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» та ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» розіграли між собою тендер на 760 тис. грн з ремонту вулиці Новоград-Волинського. Обидві фірми належать депутатам Новоград-Волинської міської ради, які разом входять до постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

Як повідомляв Житомир.info, у перший день весни 2021 комунальники Новограда-Волинського замовили в ТОВ «Новоград-Волинські шляхи», яке належить місцевому депутату, послуги з зимового утримання доріг на 250 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новоград-Волинський благоустрій Случ пляж тендер Табалюк  
Матеріали по темі