Місто

​У Житомирському центрі легкої промисловості обурені намірами підвищити тариф на розподіл газу: це призведе до припинення фінансування закладів профтехосвіти

25 October 2021, 17:09

Житомирський центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення обурений намірами АТ «Житомиргаз» підвищити тариф на розподіл газу у 2,5 раза.

Профспілковий комітет державного навчального закладу надіслав звернення на ім’я голови правління АТ «Житомиргаз» Валентина Ющенка, у якому висловив свою позицію.

«Під загрозою повноцінний учбовий процес. Непідйомним тягарем на міський бюджет, який є джерелом фінансування життєдіяльності профтехосвіти в місті, лягатиме заплановане збільшення АТ «Житомиргаз» тарифів на транспортування газу у 2,5 раза. Це означає, що заплановані нарахування у 110 млн грн з міського бюджету для теплогенеруючої компанії «Житомиртеплокомуненерго» виростуть у наступному році до 275 млн грн. Таке навантаження на міський бюджет призведе до фактичного припинення фінансування закладів профтехосвіти обласного центру… Замість виділення коштів на освіту та інші соціальні проєкти кошти підуть на необгрунтовані нові тарифи», - йдеться у зверненні Центру легкої промисловості та побутового обслуговування населення до керівництва АТ «Житомиргаз».Нагадаємо, 23 жовтня міський голова Сергій Сухомлин закликав містян 25 жовтня зібратися біля «Житомиргазу», бо компанія має намір підняти тариф на розподіл газу в 2,5 раза.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Центр легкої промисловості Житомиргаз  
Матеріали по темі