Влада

На березень 2022 року Верховна рада призначила позачергові вибори голови селища Житомирського району

28 October 2021, 16:23

Верховна рада призначила позачергові вибори Новогуйвинського селищного голови Житомирського району Житомирської області на неділю 27 березня 2022 року.

Відповідна постанова була ухвалена на пленарному засіданні 22 вересня 2021 року і підписана 29 вересня.

У пояснювальній записці до проєкту постанови зазначається, що на перших виборах 25 жовтня 2020 року Новогуйвинським селищним головою був обраний Крутій Сергій Григорович, 28 травня 2021 року Крутій помер.

«24 червня 2021 року Новогуйвинська селищна рада взяла до відома факт дострокового припинення повноважень Новогуйвинського селищного голови Крутія С.Г. у зв’язку зі смертю. Відповідно до частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» не пізніш як на п'ятнадцятий день після звільнення з посади або смерті сільського, селищного, міського голови особа, яка на цей час відповідно до закону здійснює повноваження сільського, селищного, міського голови, звертається до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення позачергових виборів сільського, селищного, міського голови. Відтак, 6 липня 2021 року секретар Новогуйвинської селищної ради Дєньга В.А. порушив перед Верховною Радою України клопотання про призначення позачергових виборів Новогуйвинського селищного голови», - зазначається у пояснювальній записці.

Зауважимо, що після смерті голови його обов’язки мав виконувати секретар селищної ради, але рішенням сесії від 27 вересня 2021 року депутати достроково припинили повноваження секретаря Новогуйвинської селищної ради Віктора Дєньги (був обраний депутатом від ВО «Батьківщина»). Втім, секретар скористався своїм правом і цього ж дня розпорядженням зупинив дію рішення сесії про свою відставку. Станом на 28 жовтня Віктор Дєньга залишається секретарем Новогуйвинської селищної ради і в.о. голови.

Як повідомляв Житомир.info, секретар Новогуйвинської селищної ради, киянин Віктор Дєньга в серпні-вересні 2021 року за 260 тис. грн купив п’ять земельних ділянок в селі Глибочок Житомирського району, яке входить до Новогуйвинської громади.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР вибори селищна рада Крутій Дєньга  
Матеріали по темі