Місто

Департамент ОДА буде займатися реконструкцією частини житомирського гідропарку під урбан-парк

3 November 2021, 13:18

Частину території КП «Парк» Житомирської міської ради реконструюють під урбан- парк.

Про це 3 листопада повідомила пресслужба міської ради з посиланням на оприлюднений цього дня проєкт рішення сесії.

«Новий парк з’явиться за адресою: Чуднівське шосе, 3. Функції замовника будівництва буде делеговано департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації», - йдеться у повідомленні.

Проєктом рішення мера Житомира Сергія Сухомлина уповноважують на підписання договору про делегування функцій замовника будівництва між Житомирською міською радою та департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА по об’єкту: «Реконструкція частини території КП «Парк» Житомирської міської ради під урбан-парк за адресою: м.Житомир, Чуднівське шосе,3».

Зауважимо, що у вересні цього року президент Володимир Зеленський відвідав урбан-парк на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) і заявив, що у 2022 році подібні парки буде відкрито у Львові, Кропивницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, Сумах, а у 2023 році заплановане їхнє відкриття у майже всіх обласних центрах та ще кількох великих містах України.

Довідка: Вхід до урбан-парку на ВДНГ вільний цілодобово. Простір повністю безбар'єрний. На території парку працюють: скейт-парк, призначений для екстремальних вуличних культур; стрітфутбольний спот для тренувань з вуличного футболу: 3х3, панни, фристайлу; стрітбольний спот для тренувань зі стрітболу та баскетболу 3х3 і 5х5; стрітденс і івент-спот для занять вуличними танцями: брейком, хіп-хоп-денсом, денсхолом, папінгом, локінгом тощо; стрітворкаут-спот для відповідних активностей, тренувань, майстер-класів, а також всеукраїнських джемів і батлів зі стрітворкауту; паркур-спот для вуличних тренувань з паркуру, майстер-класів, зйомок паркур-контенту, всеукраїнських джемів та батлів; бігова доріжка у лісовій зоні завдовжки 3,5 км.

Нагадаємо, на сесії Житомирської міської ради 17 червня 2021 року в проєкті «Реконструкція території Гідропарку в місті Житомирі з розміщенням об’єктів фізичної культури та спорту (в т.ч. ПКД)» визначили орієнтовний обсяг фінансування: місцевий бюджет, інші джерела – 90 млн грн та виділили з міського бюджету 49,9 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Який вигляд мали зони відпочинку в житомирському гідропарку в серпні 2020 року дивіться у сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, на початку лютого 2021 року мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав про плани за два роки реконструювати гідропарк і розбити його на зони для різних видів відпочинку. 16 лютого новопризначена головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн на засіданні робочої групи презентувала напрацювання щодо реконструкції гідропарку: створення на території парку спортивної й розважальної зон, вуличного кінотеатру, канатного парку тощо. У 2021 році міська влада збиралася провести конкурс на ескізні роботи по реконструкції гідропарку і в 2022 році отримати фінансування з державного бюджету на реалізацію цього проєкту. На «Майстерні міста» 24 червня головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн представила концепцію реконструкції гідропарку, урбан-парку в ній не було (нижче фото з презентації концепції реконструкції гідропарку).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада гідропарк урбан-парк ОДА реконструкція  
Матеріали по темі