Місто

​На реконструкцію житомирського гідропарку хотіли виділити з міського бюджету майже 18 млн грн, але обмежилися 50 тис. грн

17 June 2021, 11:01

У цільову Програму «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки» хотіли внести пункт щодо реконструкції гідропарку з виділенням 17 млн 700 тис. грн.

Питання розглядали на черговій сесії міської ради 17 червня 2021 року.

Пропозицію про виділення майже 18 млн грн за рекомендацією погоджувальної ради замінили на виділення 50 тис. грн – на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

«Назву проєкту викласти в редакції «Реконструкція території Гідропарку в місті Житомирі з розміщенням об’єктів фізичної культури та спорту (в т.ч. ПКД)» визначити орієнтовний обсяг фінансування: місцевий бюджет, інші джерела – 90 000 тис. грн та виділити з місцевого бюджету кошти в сумі 49,9 тис. грн», - зачитав мер Сергій Сухомлин пропозицію погоджувальної ради.

Він запросив депутатів обговорити проєкт реконструкції гідропарку на «Майстерні міста».

«Поки що ми подали заявку на 90 мільйонів фінансування», - зауважив Сухомлин.

Нагадаємо, влада Житомира збирається у 2021 році провести конкурс на ескізні роботи по реконструкції гідропарку і в наступному році отримати фінансування з державного бюджету на реалізацію цього проєкту.

Як повідомляв Житомир.info, мер Житомира Сергій Сухомлин 1 лютого 2021 року створив робочу групу для опрацювання концепції реконструкція двох парків біля річки Тетерів – гідропарку та парку на Старому бульварі. Згодом Сухомлин розповів про плани за два роки реконструювати гідропарк і розбити його на зони для різних видів відпочинку. За два тижні новопризначена головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн на засіданні робочої групи презентувала напрацювання щодо реконструкції гідропарку: створення на території парку спортивної й розважальної зон, вуличного кінотеатру, канатного парку тощо.

Який вигляд мали зони відпочинку в житомирському гідропарку в серпні 2020 року дивіться у сюжеті

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гідропарк реконструкція ПКД  
Матеріали по темі