Події

​У Житомирській області територіальній громаді повернуть став вартістю майже 8 млн грн

30 November 2021, 15:27

За результатом розгляду позову Бердичівської окружної прокуратури Господарським судом Житомирської області зобов’язано приватного підприємця звільнити став та земельну ділянку загальною площею 7,8 га.

Про це 30 листопада повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Прокурором у суді доведено, що колишній орендар ставу порушив вимоги ст. 34 Закону України «Про оренду землі» та іншого чинного законодавства. Йдеться про те, що підприємець протягом п’яти років орендував став та земельну ділянку вартістю майже 8 млн грн, що на території Закутинецької сільської ради Бердичівського району. Коли ж у 2017 році строк дії договору закінчився, він не повернув водний об’єкт комунальної власності територіальній громаді, а продовжив ним користуватися. Бердичівською окружною прокуратурою захищено інтереси місцевої громади через суд та припинено незаконне користування ставом об’ємом майже 100 тис. м3», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 2 серпня пресслужба прокуратуру повідомила, що прокуратура знову судиться з місцевим підприємцем за ставок площею 7,8 га в Бердичівському районі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ставок громада прокуратура Бердичівський район оренда суд  
Матеріали по темі