Влада

Регіональні підрозділи Укртрансбезпеки знову реорганізовують: в Житомирській області створять відділ державного нагляду

2 December 2021, 16:30

Кабінет міністрів погодився з пропозицією Міністерства інфраструктури щодо утворення територіальних органів Державної служби безпеки на транспорті.

За відповідне розпорядження проголосували на засіданні Уряду 2 грудня 2021 року.

«Установити, що міжрегіональні територіальні органи Державної служби безпеки на транспорті, які реорганізуються, продовжують здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам, що утворюються», - йдеться у розпорядженні.

У додатку зазначається, що замість 10 міжрегіональних управлінь Укртрансбезпеки утворюється 25 відділів державного нагляду (контролю), зокрема, Подільське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки реорганізують у відділ державного нагляду (контролю) у Вінницькій області та відділ державного нагляду (контролю) у Житомирській області.

Нагадаємо, що попередня реорганізація підрозділів Укртрансбезпеки була навесні минулого року: розпорядженням від 3 березня 2020 року Кабмін також погодився з пропозицією Мінінфраструктури і Державної служби з безпеки на транспорті «щодо утворення територіальних органів Державної служби з безпеки на транспорті як структурних підрозділів апарату Служби, реорганізувавши шляхом злиття відповідні територіальні органи зазначеної Служби».

Два управління Укртрансбезпеки у Вінницькій та Житомирській областях об’єднали в Подільське міжрегіональне управління, і ще до розпорядження Кабінету міністрів, 1 лютого 2020 року у Житомирі голова Державної служби з безпеки на транспорті представив нового керівника Подільське міжрегіонального управління – Миколу Грибана, який до 19 травня 2020 року працював начальником відділу Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, 26 листопада 2021 року на житомирському автовокзалі інспектори Укртрансбезпеки перевіряли, чи «перевзувся» громадський транспорт на зимові шини, а вранці 30 листопада показували, як разом з патрульною поліцією оглядають міський та приміський громадський транспорт перед виїздом на маршрут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ Укртрансбезпека  
Матеріали по темі