Місто

У Житомирі в 2022 році малозабезпечені пенсіонери зможуть безкоштовно стерилізувати безпородних тварин

15 December 2021, 16:29

У наступному році малозабезпечені пенсіонери зможуть безкоштовно стерилізувати безпородних тварин. Про це говорили 15 грудня на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради.

«В 2022 році ми плануємо нові заходи зі стерилізації безпородних домашніх тварин саме для малозабезпечених пенсіонерів», - каже директорка КП «Центр захисту тварин» Олександра Мельник.

«Додатково ми вийдемо з положення, бо ми знаємо, що це проблема в місті, коли в під’їзді, приватних будівлях знаходяться по декілька тварин, це можуть бути і собаки, і кішки, люди не мають змоги їх стерилізувати. По висновку, коли ми вже побачимо три місяці як у нас буде йти, це буде звернення, я думаю навіть через волонтерів. Ми хочемо витратити кошти саме для власників, які є пенсіонерами та є малозабезпеченими», - розповідає заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

«В першу чергу ми допоможемо цим людям і попередимо поповнення міста новими безпритульними тваринами», - каже Олександра Мельник.

За словами заступниці Житомирського міського голови Марії Місюрової, у Житомирі за час діяльності Центру захисту тварин стало на 40% менше безпритульних собак.

Умови для отримання послуги безкоштовної стерилізації безпородних тварин для малозабезпечених пенсіонерів поки що невідомі. Згодом інформацію обіцяють оприлюднити на сайті Житомирської міської ради та Центру захисту тварин.

Крім того, у 2022 році у КП «Центр захисту тварин» розширять спектр ветеринарних послуг.

«Ми плануємо також проводити заходи (стерилізації) з безпритульними тваринами, фінансування залишається на тому рівні, що й у цьому році. І плануємо збільшити виручку від ветеринарних послуг на 35% від планового цьогорічного», - каже Олександра Мельник.

«Ми вже придбали рентген-апарат та УЗД-апарат і розглядаємо питання в подальшому про зміни в графіку роботи та збільшення кількості ветеринарних послуг. Але на сьогоднішній день у нас працюють досить фахові спеціалісти і надають практично повний спектр послуг, тарифи на платні послуги конкурентоспроможні і набагато нижчі ніж в приватних клініках», - наголосила заступниця міського голови Марія Місюрова.

Нагадаємо, житомирська ветеринарка розповіла про міфи щодо стерилізації тварин та пояснювала, як це впливає на їх здоров’я.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням від 14 грудня 2021 року контракт з директором комунального підприємства «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради Олександрою Мельник продовжили ще на три роки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком Центр захисту тварин стерилізація Мельник Місюрова  
Матеріали по темі