Суспільство

Затверджено положення про педагогічну інтернатуру: IT-фахівці зможуть викладати у школах

13 January 2022, 14:43

У грудні віцепрем'єр-міністр України - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров представив Дорожню карту реформування IT-освіти. Однією з ініціатив було забезпечити якісне навчання школярів математики та інформатики. Для цього затвердили Положення про педагогічну інтернатуру.

Про це 13 січня 2022 року повідомляє пресслужба Мінцифри.

«Тепер IT-спеціалісти без досвіду викладання можуть пройти інтернатуру в школі під наглядом досвідченого педагога та стати викладачем навчального закладу. Що це означає. За інтерном закріплюється певний викладач. Він формує спеціальну програму, яка допоможе якнайкраще опанувати практичні навички викладання. Упродовж року фахівець може сформувати та розвинути необхідні навички для навчання дітей та отримати можливість викладати у школі», - йдеться у повідомленні.

Під час розробки Дорожньої карти реформування ІТ-освіти виявлено, що в Україні недостатньо кваліфікованих вчителів із математики та інформатики. Це призводить до зниження загальної якості математичної та STEM-освіти в Україні загалом. Під час обговорень представники бізнесу висловили свою готовність та бажання надавати підтримку закладам освіти в цьому напрямі.

«Дорожня карта реформування ІТ-освіти в Україні розроблялася за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України. Аналітичну та технічну підтримку надає Центр економічного відновлення за сприяння Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти», - інформує Мінцифри.

Як повідомляв Житомир.info, президент Володимир Зеленський 30 січня 2020 року підписав указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні»: з 2021 року ЗНО з математики стало обов’язковим.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мінцифри школа ІТ викладач освіта інформатика 
Матеріали по темі