Суспільство

​У Житомирі автомобілісти можуть якісно та екологічно почистити сажовий фільтр

19 January 2022, 10:40

Кожен власник автомобіля знає, що цей комфортний та зручний засіб пересування вимагає посиленого догляду, якісного обслуговування та вчасної діагностики. І виконувати всі ці автомобільні процедури мають тільки професіонали, бо це в першу чергу безпека, надійність та якість.

Саме такі послуги автолюбителям надає компанія Inject Service. Окрім діагностики та ремонту, фахівці Inject Service єдині в Житомирі, хто надає послуги з чистки сажових фільтрів.

Сажовий фільтр є невід'ємною деталлю сучасного дизельного двигуна з високими нормами токсичності. Фільтри сажі мають здатність забиватись і в СТО автовласникам часто пропонують замінити на новий, який є досить дороговартісним, або позбутися.

В Inject Service точно знають, що з цим робити і запропонують автовласникам найкращий варіант залежно від стану автомобіля: якісно видалити раз і назавжди чи перепрограмувати для подальшої експлуатації авто.

В Inject Service фахівці працюють на новітньому, перевіреному, офіційному обладнанні для чіп-тюнінгу, яке дозволяє робити найсвіжіші та найскладніші блоки управління: DENSO (Toyota, Mazda etc), BOSCH EDC17cXX (AUDI, BMW, Mercedes, Opel, etc), DELPHI DCM 3.4, 3.5, 3.7 (VAG, SSANGYONG, KIA, Renualt, MB, PSA etc) та ін.

Тут є широкий асортимент діагностичного обладнання, що дозволяє поставити точний “діагноз” перед видаленням сажового фільтра. Кожен водій також отримає післяремонтне обслуговування, та ГАРАНТІЮ на виконані роботи.

А головне - все якісно та екологічно.

Також в Inject Service автовласники можуть зробити:

  • Комп'ютерну діагностику
  • Ремонт дизельних систем Common Rail
  • Видалення каталізатора бензинового двигуна
  • Видалення клапана ЄДР
  • Видалення фільтра сажі FAP\DPF
  • Чищення бензинових форсунок

Контакти:

Житомир: вул. Тараса Бульби-Боровця, 40

Телефон

+38(099)-792-78-40

+38(067)-877-78-29

Сайт https://injector-service.com.ua/

E-mail

TuningSolutions@injector-service.com.ua

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сажовий фільтр чистка СТО автомобіль  
Матеріали по темі