Влада

Житомирська ОДА оголосила конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки

20 January 2022, 12:41

Житомирська облдержадміністрація оголосила конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки.

Відповідна інформація оприлюднена 19 січня на порталі державних вакансій.

«Освіта-ступінь вищої освіти не нижче магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою», - такі кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду.

Щодо оплати праці, то посадовий оклад на цій посаді – 12 тис. грн, крім того, передбачені надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця.

Документи від претендентів приймаються до 31 січня 2022 року.

Нагадаємо, наприкінці вересня 2020 року Людмилу Колесник було призначено на посаду начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА. 2 квітня 2021 року Колесник звільнилася з посади начальника управління «за угодою сторін». Розпорядженням голови ОДА від 11 травня 2021 року управління освіти і науки перейменували в департамент освіти і науки.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2021 року не відбувся конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА: єдиний кандидат не з’явився для проходження тестування.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА вакансія департамент освіта  
Матеріали по темі