Влада

Ще один звільнений працівник комунального готелю «Україна» судиться з головою Житомирської облради

25 January 2022, 16:45

Олександр Остапченко позивається до Житомирської обласної ради, КП «Готельний Комплекс «Україна» Житомирської обласної ради, про визнання припиненими трудових відносин, стягнення заборгованості з заробітної плати та днів невикористаної відпустки, середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Ухвалою від 11 січня 2022 року Корольовський районний суд відкрив провадження у справі за позовом звільненого працівника.

«Позивач звернувся до суду з позовом в якому просить суд: визнати припинений трудові відносини ОСОБА_1 з 22.12.2021 року, стягнути з відповідачів на його користь заборгованість з заробітної плати в сумі 37975,85 грн та невикористаної відпустки в сумі 2761,88 грн, а також середній заробіток за час вимушеного прогулу з 22.12.2021 року по день ухвалення рішення», - зазначається в ухвалі.

Чергове засідання у справі призначене на 10 лютого 2022 року.

Нагадаємо, суд першої інстанції відмовив ексдиректору комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Петру Козенюку в задоволенні позову про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Не погоджуючись з таким рішенням Козенюк подав апеляцію, справа призначена до розгляду на 14 березня 2022 року.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням від 22 квітня 2021 року голова обласної ради Володимир Федоренко звільнив Петра Козенюка з посади в.о. директора комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради «у зв’язку з допущенням грубого порушення трудових обов’язків, що призвело до виникнення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства».

В грудні 2021 року конкурсна комісія Житомирської облради розглядала документи претендента на посаду директора зазначеного комунального підприємства і визнала конкурс таким, що не відбувся.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд облрада звільнення Остапченко готель  
Матеріали по темі