Суспільство

Бійці новоград-волинської 30-ї бригади на Донеччині провели заняття з вогневої підготовки: стрільбу з місця та з ходу

14 February 2022, 11:10

На Донеччині воїни 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького успішно виконали навчально-бойові стрільби з озброєння бойової машини піхоти БМП-2.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому 13 лютого на Facebook-сторінці бригади.

«Цього тижня основні бойові підрозділи частини в рамках планових занять із вогневої підготовки відпрацювали нормативи зі штатного озброєння бронетехніки, зокрема стрільбу з місця по нерухомих цілях та стрільбу з ходу. Завданням було знищити ворожі БМП, гармати, групу піхоти та кулеметну обслугу. За словами керівника стрільб, подібні заняття проводяться регулярно з метою вдосконалення професійних навичок воїнів-піхотинців», - йдеться у повідомленні.

Важливим елементом тренувань стало те, що під час виконання вогневого завдання навідники-оператори мінялися місцями із командирами БМП-2.

«У сучасному бою важливим елементом є взаємозаміна всіх членів екіпажу бойової машини піхоти. Кожен має знати роботу свого побратима і, у разі необхідності, виконати його завдання», - зазначив керівника стрільб.

У підсумку, підрозділи виконали стрільбу на оцінку «добре».

Як повідомляв Житомир.info, в січні 2022 року в рамках робочої поїздки до військових бригад Житомирщини, які наразі виконують завдання за призначенням у Донецькій та Луганській областях, голова обласної ради Володимир Федоренко разом із депутатами привіз подарунки до новорічно-різдвяних свят для бійців 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 30 бригада навчання  
Матеріали по темі