Місто

​У Житомирі розпочинають ремонт Київської: громадський транспорт рухатиметься без змін, для приватних авто залишать одну смугу

15 February 2022, 15:08

З 16 лютого у Житомирі стартують роботи з капітального ремонту вулиці Київської на ділянці від Небесної сотні до Хлібної.

Про це 15 лютого повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Відзавтра, 16 лютого, розпочинається капітальний ремонт вулиці Київської. Перша черга - капітальний ремонт тротуарів та проїжджої частини із заміною асфальтного полотна від Небесної Сотні до Хлібної», - йдеться у повідомленні.

«Громадський транспорт при цьому працюватиме без змін. Для приватного транспорту залишається одна смуга», - повідомляє заступник міського голови Олександр Шевчук.

Очікувана дата закінчення робіт – грудень 2022 року.

Замовником є департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Роботи виконуватиме ПП «Автомагістраль».

«Згідно з проєктом площа проїжджої частини - 45 тисяч кв. м. Проєкт також передбачає встановлення дорожніх знаків, озеленення, ремонт каналізаційних та водопровідних колодязів, підняття зливо-приймальних решіток та колодязних люків. Договір підписано на суму близько 135 млн грн», - повідомляють в управлінні капітального будівництва міської ради.

Нагадаємо, 15 вересня 2021 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської (від вул.Небесної Сотні до Київського мосту) з очікуваною вартістю 134 млн 814,5 тис. грн. Роботи мають завершитися до кінця 2022 року.

За тендерною документацією, роботи з ремонту вулиці Київської мають бути виконані до 1 грудня 2022 року. Роботи підрядник має виконати в три черги: 1 черга - від вулиці Небесної Сотні до вулиці Хлібної; 2 черга - від вулиці Хлібної до вулиці Східної; 3 черга - від вулиці Східної до шляхопроводу по Київському шосе. Джерела фінансування: 26,96 млн грн з місцевого бюджету та 107,85 млн грн з державного бюджету.

У жовтні 2021 через скаргу до АМКУ департамент ОДА призупинив тендер на капремонт Київської.

1 грудня 2021 договір уклали з ПП «Автомагістраль» на 134 млн 807 тис. 138,5 грн.

Як повідомляв Житомир.info, 29 вересня 2021 голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко своїм розпорядженням затвердив проєктну документацію на капітальний ремонт вул. Київської в Житомирі вартістю 140 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Київська ремонт Автомагістраль капремонт  
Матеріали по темі