Місто

Департамент Житомирської ОДА оголосив тендер на капітальний ремонт ділянки вул.Київська: роботи триватимуть до грудня 2022 року

17 September 2021, 11:22

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської (від вулиці Небесної Сотні до шляхопроводу по Київському шосе). Очікувана вартість - 134,8 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 15 вересня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з ремонту вулиці Київської мають бути виконані до 1 грудня 2022 року. Джерела фінансування: 26,96 млн грн з місцевого бюджету та 107,85 млн грн з державного бюджету.

У технічному завданні вказано, що роботи підрядник виконуватиме в три черги: 1 черга - від вулиці Небесної Сотні до вулиці Хлібної; 2 черга - від вулиці Хлібної до вулиці Східної; 3 черга - від вулиці Східної до шляхопроводу по Київському шосе.

Підрядник має провести підготовчі роботи, замінити дорожнє покриття та люки, улаштувати покриття з тротуарної плитки, нанести розмітку, установити дорожні знаки, а також провести роботи з озеленення та інше.

Пропозиції департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА приймає до 1 жовтня, аукціон запланований теж на 1 жовтня 2021 року.

Зазначимо, що за виконання проєктних робіт з капітального ремонту Київської: від вулиці Небесної Сотні до шляхопроводу по Київському шосе, управління капітального будівництва Житомирської міської ради заплатило ТОВ «Житомирбудпроектекспертиза» 1,15 млн грн.

Нагадаємо, в липні цього року на вул. Київській біля Свято-Михайлівського собору почали усувати недоліки, які були виявленні після капітального ремонту дорожнього покриття у 2020 році.

Як повідомляв Житомир.info, на початку літа 2020 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні: 9 червня 2020 року визначили переможця – ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. Капітальний ремонт Київської розпочали 8 серпня і завершили роботи на початку листопада, а потім збиралися усувати недоліки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт вул.Київська тендер ОДА   
Матеріали по темі