Влада

На білоруському кордоні в Житомирській області вводяться додаткові режимні обмеження

23 February 2022, 12:33

У районах, які межують з РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України, а також прилягають до морського узбережжя, вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження.

Про це 23 лютого повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що перш за все такі заходи запроваджені для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання дестабілізації обстановки на держкордоні та іншим правопорушенням.

«Серед обмежень: перебування у прикордонні у нічний час, вихід будь-яких плавзасобів з пунктів базування, рух транспорту (окрім військового, силових структур, агротехніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон. Також режимні заходи введені щодо перебування іноземців у прикордонній смузі, використання радіостанцій, здійснення польотів легкомоторних та безпілотних летальних апаратів, відео-, кіно-, фотознімання особового складу, об’єктів, будівель, споруд, транспорту та інших об’єктів, що належать Державній прикордонній службі України, та пересування по берегу чи льоду прикордонних водойм», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що додаткові режимні обмеження вводяться наказами прикордонних загонів і можуть відрізнятися у різних районах та областях. У зв’язку з цим, особам, які мають необхідність перебування, проведення певного роду робіт у прикордонних контрольованих районах, прикордонній смузі, рекомендують ознайомитися з чинними режимними обмеженнями на сайті Державної прикордонної служби України. Накази прикордонних загонів можна знайти у розділі сайту «Про відомство/структура» за посиланнями на відповідний прикордонний загін.

Зазначимо, що, відповідно до інформації на сайті Державної прикордонної служби України, протяжність кордону з Республікою Білорусь становить 432,832 км. Як відомо, з Білоруссю межує північна частина Житомирської області – нинішній Коростенський район.

Як повідомляв Житомир.info, 18 лютого 2022 року пресцентр СБУ в Житомирській області інформував про навчання, проведене біля білоруського кордону: силовики відпрацювали алгоритми спільних дій зі знешкодження умовних «диверсійних» груп.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кордон Білорусь прикордонник Держприкордонслужба обмеження  
Матеріали по темі