Влада

Овруч ставлять у приклад територіальної самооборони для всієї України, – голова ОДА

24 February 2022, 21:59

Сім десятків жителів міста Овруч Житомирської області виявили бажання залишити територію прикордоння та виїхати до Бердичева.

Про це на брифінгу, який розпочався о 21:00 год. 24 лютого повідомив голова ОДА Віталій Бунечко.

«70 мирних людей виявили бажання виїхати з Овруча до Бердичева. Ми їх переміщаємо, розселяємо», – сказав голова облдержадміністрації.

Він також зазначив, що овруччани показали гідний приклад територіальної самооборони.

«Сьогодні у соціальних мережах наше місто Овруч приведене як приклад територіальної самооборони. Голова громади Іван Коруд організував усе так, що ми стали певним прикладом для всієї України», – сказав Бунечко.

Зазначимо, що голова Сумської ОДА Дмитро Живицький порекомендував, як чинити спротив окупантам, щоб не допустити їх у свої міста. У приклад привів Овруч.

«Як треба діяти на прикладі міста Овруч! Заблокувати дороги комунальним транспортом, патріоти з пляшками суміші коктейлями молотова протидіють тому, щоб там військ не було. Просимо особливо Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська реалізувати цей досвід! Противник проривається групами по 11-20 одиниць техніки без підтримки. Навіть 10 патріотів можуть нанести серйозну шкоду!», – написав Дмитро Живицький

Загалом, звітує голова Житомирської ОДА, ситуація щодо збройних дій на території області, зокрема й на кордоні, не змінилася.

Нагадаємо, під час вечірнього брифінгу голова ОДА Віталій Бунечко повідомив, що в області буде введена комендантська година, вона буде діяти з 22:00 до 6:00. Віталій Бунечко також озвучив кількість жертв ранкового обстрілу військового аеродрому в селищі Озерному поблизу Житомира: шість загиблих, двоє поранених.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Овруч брифінг прикордоння самооборона  
Матеріали по темі