Політика

Мер Житомира: Ще один генерал-полковник, депутат Житомирської облради виїхав у Польщу

8 March 2022, 08:45

Ще один депутат Житомирської обласної ради з фракції «За майбутнє», генерал-полковник міліції Олександр Савченко виїхав до Польщі.

Про це ввечері 7 березня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Я буду давати інформацію про всіх, хто зрадив громаду і поїхав з України. Я не маю права засуджувати жінок: діти, онуки, і це правильно, коли вони їдуть, захищаючи своє майбутнє. Я не маю права засуджувати пенсіонерів, бо їх відправляють діти, онуки, вони турбуються про своїх батьків, для них це головне. Але завжди буду засуджувати (чоловіків) депутатів, завжди буду засуджувати генералів, військових, які в такий час просто сіли в свої Toyota і звалили з України. Зараз я дам нову інформацію: депутат обласної ради Савченко 4 березня перетнув кордон України в напрямку Польщі, і, я думаю, зараз в нього все добре. Йому все одно скільки разів в Житомирі і в області звучить повітряна тривога, йому все одно, як нам в таких умовах забезпечити наших пенсіонерів, забезпечити біженців зі сходу і як допомогти нашим військовим. Він – генерал, генерали мають право. Я буду засуджувати це, бо коли депутат обласної чи міської ради їде, кидає громаду – у людей пропадає віра в цю державу», - сказав Сергій Сухомлин.

Він закликав депутатів, які хочуть виїхати з країни, скласти мандат, зізнатися, що «зламалися» і їхати.

«Мені багато людей кажуть, що не потрібно так, закінчиться війна і ми потім розберемося. Та ні, я дуже добре пам’ятаю 2004 рік, 2014 рік і початок війни, тому давайте всі разом показувати «ху із ху» сьогодні і зараз. Я знаю депутатів міської ради, які зразу втекли, поки що не за кордон, в мене немає таких даних, але знаю, де вони знаходяться. І коли вчора ми збирали підписи під рішенням міської ради про закриття неба над Україною, зверненням до НАТО, то були намагання підписатися за іншого депутата, вони це зробили, а потім ми взяли цей список і повикреслювали всіх, кого реально не було», - розповів Сергій Сухомлин.

Мер закликав депутатів міської ради повернутися в Житомир і включитися в оборону міста.

Нагадаємо, депутат Житомирської обласної ради з фракції «За майбутнє», голова комісії з гуманітарних питань Олександр Савченко, який є пенсіонером МВС, за 2021 рік отримав 378 тис. 104 грн пенсії та зарплату як керівник комунального підприємства обласної ради. 26 квітня 2021 року голова Житомирської облради Володимир Федоренко призначив депутата обласної ради Олександра Савченка (фракція партії «За майбутнє») керівником КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» за пропозицією голови фракції Віктора Развадовського. Але вже 31 травня Савченка звільнили з цієї посади «за угодою сторін» і призначили керувати КП «Еко-Сервіс», а в.о. директора обласного медичного центру спортивної медицини став інший депутат з фракції «За майбутнє» - Олександр Чорноморець.

Як повідомляв Житомир.info, 6 березня Сергій Сухомлин розповідав, що до Польщі виїхав депутат Житомирської обласної ради, голова фракції «За майбутнє» Віктор Развадовський.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Савченко депутат війна Сухомлин Польща облрада міськрада  
Матеріали по темі