Суспільство

Від початку війни в Житомирській області зареєстровано 130 шлюбів та народження 100 немовлят

11 March 2022, 16:28

В країні триває війна, але життя продовжується: народжуються діти, українці вступають у шлюб, хтось іде з цього життя – все це потребує відповідного оформлення.

Про це йдеться в інформації керівника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, оприлюдненій 11 березня.

«Від початку війни в Житомирській області було зареєстровано 130 шлюбів та народження 100 немовлят. Через особливості роботи в умовах військового стану деякі центри державної реєстрації актів цивільного стану змінили своє місце знаходження, деякі час роботи. Звертаємо увагу громадян, що зареєструвати відповідні заяви у м. Житомир зараз можна за адресою: Житомир, вул. Леха Качинського, 12-а», - інформує Віталій Бунечко.

Також інформацію щодо роботи центрів можна отримати за телефонами:

096 940 36 80

098 381 92 35

067 436 66 35

067 732 46 23

«Для надання заяв й отримання послуги Ви можете звернутися до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану на території України», - йдеться у повідомленні.

Все більше громадян реєструють шлюб в органах державної реєстрації актів цивільного стану за скороченим строком. Якщо наречені не можуть з’явитися з поважної причини для проведення державної реєстрації шлюбу у встановлений день, строк такої реєстрації переноситься за їх письмовою заявою на інший день.

Нагадаємо, відповідно до постанови КМУ від 7 березня 2022 року №213 – «Деякі питання державної реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану», нині діє спрощена процедура укладення шлюбів із військовослужбовцями. Присутність нареченої чи нареченого – не обов’язкова за наявності заяви, засвідченої керівником військовослужбовця. житомирські молодята Андрій та Аліна вирішили не відкладати реєстрацію шлюбу та побралися 9 березня 2022 року, як і планували: церемонія відбувалася в кабінеті мера Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, за перших сім днів війни в пологовому відділенні у Житомирі народилися 53 українці, більшість з них – це хлопчики.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна шлюб одруження немовля Бунечко  
Матеріали по темі