Місто

Серед мішків із піском, однак із коханням у серцях: у Житомирській міськраді одружилися молодята

9 March 2022, 17:57

Для справжнього кохання не існує перешкод: незважаючи на війну і надскладну ситуацію в країні, житомирські молодята Андрій та Аліна вирішили не відкладати реєстрацію шлюбу та побралися 9 березня, як і планували.

Про створення нової сім’ї у стінах міської ради повідомив мер Сергій Сухомлин.

«Нехай серед мішків із піском, нехай серед барикад, але сьогодні створено нову сім’ю! А це означає, що Україна житиме! Разом ми зробили справжнє свято для Андрія та Аліни, закоханої пари в Житомирі! Дуже дякую працівникам юстиції та Наталії Кондратюк особисто! Разом, під час воєнного стану, ми допомогли людям здійснити мрію, і вони одружились 9 березня, як і планували!», – йдеться у дописі міського голови.

Наречений Андрій розповідає, як познайомився з дівчиною, якою вирішив пов’язати долю.

«Познайомилися ми з Аліною в Інтернеті. Аліна в’язала іграшки. Я замовив для своєї племінниці іграшку. Вона зв’язала, і після того ми почали спілкуватися. І так у нас зав’язалися відносини. Вона переїхала в Житомир, бо вона з Вінницької області. Ну і так почали зустрічатися, разом ходити до церкви, гуляти разом. І вирішили одружитися», – каже Андрій.


Наречена Аліна зазначає, що дату шлюбу обрали заздалегідь та вирішили її не змінювати.

«Заяву ми подали ще до того, як все розпочалося в Україні, але вирішили нічого не змінювати. В нас на цю дату було заплановано – на 9 березня»

«Нас не лякає, що надворі війна, що десь там вибухає, ми молимося за мир в Україні і щоб інші молоді пари також могли одружуватися і щоб більше сімей народжувалося»

Нагадаємо, відповідно до постанови КМУ від 7 березня 2022 року №213 – «Деякі питання державної реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану», нині діє спрощена процедура укладення шлюбів із військовослужбовцями. Присутність нареченої чи нареченого – не обов’язкова за наявності заяви, засвідченої керівником військовослужбовця.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: одруження шлюб війна воєнний стан  
Матеріали по темі