Влада

​Військового з Житомирської області призначили на посаду голови Київської ОВА

15 March 2022, 17:06

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду голови Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка, уродженця Новограда-Волинського, який до цього керував Операцією об’єднаних сил.

Про це Володимир Зеленський повідомив у щоденному відеозверненні 15 березня.

«Вони сподіваються, що контроль над Києвом дасть їм контроль над всією Україною. Це абсолютний абсурд. Щоб додатково посилити оборону столиці та області, я призначив керівником ОВА Олександра Павлюка — Героя України, генерал-лейтенанта, командувача ООС. Звільнений голова ОДА Олексій Кулеба допомагатиме військовому керівництву. Новим командувачем ООС став генерал-майор Едуард Москальов», - зазначив Володимир Зеленський.

Зазначимо, що Олександр Олексійович Павлюк народився у 1970 році в місті Новоград-Волинський. З 28 липня 2021 року — Командувач об'єднаних сил.

Нагадаємо, 4 березня 2022 року за особисту мужність і героїзм, вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України Олександру Павлюку присвоєно звання «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Павлюк ОВА призначення  
Матеріали по темі