Суспільство

ТОВ «Тестметрстандарт» продовжує надавати послуги у сфері технічного регулювання, калібрування та повірки засобів вимірювання

22 March 2022, 14:30

ТОВ «Тестметрстандарт» в умовах воєнного стану продовжує надавати послуги у сфері технічного регулювання, калібрування та повірки засобів вимірювання з можливим ремонтом та налагоджуванням обладнання. Ми значно розширили сферу надання послуг, щоб першочергово забезпечити потреби медичних закладів, харчових та ветеринарних лабораторій, інших підприємств та організацій.

Випробувальна лабораторія нашого підприємства проводить технічні огляди автотранспортних засобів (ОТК) з видачею документів, що діють на всій території України та ЄКМТ (білі сертифікати, які діють на території Європи).

Крім того, маємо можливість виконання робіт з сертифікації систем управління (за стандартами ISO 9001, 14001, 22000, 45001 тощо) та сертифікації продукції. Потреба в даних документах є для учасників процедур державних закупівель, а ми можемо фахово організувати цей процес в максимально короткі терміни.

У цей надважкий час ми всіма можливими способами намагаємось підтримувати наших клієнтів та йти на зустріч, адже маємо чітке розуміння того, що функціонування економіки України - це вкрай важливе завдання. Сьогодні дуже важливо продовжувати працювати, зберігати робочі місця та платити податки.

Значна частина зароблених нами коштів перераховується на потреби ЗСУ. В перші дні війни значну суму наших коштів ми вже перерахували на потреби збройних сил. Наразі завершуємо роботи з повірки/калібрування/технічного обслуговування засобів вимірювання Комунального підприємства «Лікарня №1» Житомирської міської ради, а кошти перерахуємо на рахунки ЗСУ.

Ми готові працювати, допомагати та перемагати!!! Запрошуємо всіх, хто вірить в перемогу, вірить в український народ і готовий піднімати економіку країни звертатись до фахівців ТОВ «Тестметрстандарт» за адресою: м. Житомир, Перемоги майдан, буд.10, за телефонами (0412) 43-30-20, 067 410 00 33, 067 322 98 93, testmetrstandart@ukr.net .

З повагою,

колектив ТОВ «Тестметрстандарт»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Тестметрстандарт 
Матеріали по темі