Влада

Керівник Житомирської ОВА про окуповані села: там залишилося близько 20 людей, гуманітарної кризи в Народицькій громаді немає

1 April 2022, 19:37

У Житомирській області з окупованих сіл евакуювали майже всіх громадян, там залишилося близько 20 людей, інформація про гуманітарну кризу в Народицькій громаді не відповідає дійсності.

Про це 1 квітня повідомив керівник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Сьогодні обговорив з журналістами стан справ у тимчасово окупованих селах області. Йдеться про три населені пункти у Народицькій громаді. Вони були окуповані вже в перші ж дні війни. На щастя нам вдалося евакуювати звідти усіх, хто виявив таке бажання. Зараз там залишилося лише близько 20 наших громадян, переважно це старі люди, які не змогли покинути домівки, де прожили усе життя. Окремо звернувся до журналістів та жителів області не забувати дотримуватись правил інформаційної гігієни, не вірити фейкам та не поширювати їх у такий складний для України час. Наприклад, нещодавно один користувач у соцмережах, який назвався волонтером, заявив про гуманітарну кризу в Народицькій громаді. Це не відповідає дійсності. Ситуація, звісно, непроста. Але повністю контрольована. Громада постійно отримує допомогу від Гуманітарного штабу Житомирської обласної військової адміністрації, від військової адміністрації Коростенського району. За цей час туди спрямовано понад 50 тонн найнеобхідніших вантажів», - повідомив керівник ОВА.

Зауважимо, що до редакції сайту теж зверталися люди з інформацією про гуманітарну катастрофу в Народичах, всі поширювали однаковий допис:


Нагадаємо, в інтерв’ю «Укрінформ», яке було оприлюднене 31 березня, керівник ОВА Віталій Бунечко говорив, що в Житомирській області окуповані чотири села Народицької громади неподалік Чорнобильської зони.

Оперативну інформацію щодо війни українців з російськими окупантами станом на 1 квітня 2022 року читайте тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бунечко Народичі війна  
Матеріали по темі