Влада

У вечірньому зверненні мер Житомира поділився враженнями від поїздки до Іванкова та просив вибачення у борщу

3 April 2022, 22:38

У неділю, 3 квітня, з Житомира відправився гуманітарний вантаж до селища міського типу Іванків Київської області, яке нещодавно було звільнене від російських окупантів. До Іванкова їздив і міський голова Сергій Сухомлин.

Про це мер розповів у вечірньому зверненні 3 квітня. Він поділився враженнями від побаченого.

Сергія Сухомлина, зокрема, здивувала провізія, якою забезпечують «другу армію світу».

«Сьогодні в нас вихідний, неділя. Тому дозволив собі в обід невеликий відпочинок в сторону Іванкова. Сьогодні ми відправили 10 тонн продуктів харчування, медикаменти, паливо, дизель-генератори в Іванків. Це містечко, в якому залишається приблизно 15 тисяч українців, яке було визволене декілька днів тому. І там ситуація просто жахлива. І фактично ось ця машина з Житомира – це перший великий вантаж, який сьогодні вже ввечері приїхав у Іванків. Що вам сказати… Знаєте, по дорозі ми багато чого бачили і… Я викладу через деякий час, за кілька хвилин після ефіру. Що мене вразило: я був у хатах українців, де ще два дні тому були ці «орки». Те, що вони стягували з усього села речі для того, щоб їх вивезти, багато чого іншого. Коли разом з речами лежать снаряди, разом з речами лежить багато чого. І що мене вразило – це щі в трилітровій скляній банці і борщ у трилітровій скляній банці. Дата випуску – 2.02.2022 року. І це друга армія світу, яка, по-перше, кривдить наш борщ своїм виробництвом, і ці щі, які мутного кольору, які навіть не хотілося з собою брати. Але наші люди з Іванкова вже отримали від Житомира велику допомогу. Завтра відправляємо ще, бо фактично є поки що одна відносно безпечна дорога, яка може з’єднати Іванків з мирним містом Житомиром», – зазначив Сухомлин.


За кілька хвилини мер виклав ще одне відео, у якому змушений був просити вибачення в українського борщу. Він також опублікував фото варива, яке росіяни називають борщем.

«Як і обіцяв, викладаю відео про «величність», «могутність» «другої армії світу». Борщ, вибач», – прокоментував Сергій Сухомлин.

Оперативну інформацію щодо війни українців з російськими окупантами станом на 3 квітня 2022 року читайте тут

Нагадаємо, ввечері 3 квітня мер Сергій Сухомлин анонсував, що з Житомира відправляють вантажівку з гуманітарною допомогою для звільненого від окупантів селища Іванків Київської області.

Як повідомляв Житомир.info, 27 березня 2022 року з Житомира відправили гуманітарний вантаж звільненому місту Тростянець Сумської області: 36 генераторів, продукти харчування, медикаменти та інше.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мер Сухомлин війна відеозвернення звернення війна гуманітарна допомога Іванків  
Матеріали по темі