Влада

Російські окупаційні війська пішли з Житомирської області, замінувавши приватні оселі та ліси, - керівник ОВА

4 April 2022, 18:17

На території Житомирської області російських окупаційних військ вже немає.

Про це у зверненні 4 квітня сказав керівник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

«Сороковий день війни. Свідомо не виходив довго в ефір, тому що зменшилася кількість обстрілів, дякувати Богу. Ми поетапно відкидали ворога за ті рубежі, де він стояв, і сьогодні я хочу сказати, що російських окупаційних військ на теренах Житомирщини немає. Вони пішли з Народицької територіальної громади, де були окопані. Пішли, частково залишивши свою техніку, частково залишивши боєприпаси. Пішли, замінувавши приватні оселі, замінувавши ліси, фактично, залишивши за собою сліди війни», - сказав Віталій Бунечко.

Керівник ОВА подякував всім, хто вірив, та нагадав, що війна не закінчилася.

«Хочу нагадати, що російські окупаційні війська просто передислоковують свої сили і засоби. Вони продовжують далі гатити на сході, на півдні, вони далі продовжують обстрілювати ракетами мирні міста і села. Але я впевнений – ми переможемо, я впевнений – все буде Україна. Слава Житомирщині, слава Збройним Силам України, слава Україні», - завершив звернення керівник ОВА.

Нагадаємо, командир батальйону територіальної оборони Коростенського району Олексій Абдурахманов розповів, що 3 квітня бійці батальйону провели зачистку населених пунктів Грезля та Радча, Коростенський район повністю звільнений від окупантів. Створені гуманітарні коридори для надання допомоги населеним пунктам, які були під окупацією. Також поліція інформувала, що 3 квітня у Народицькій громаді розпочалися роботи із зачистки сіл від вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляв Житомир.info, в інтерв’ю «Укрінформ», яке було оприлюднене 31 березня, керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко говорив, що в Житомирській області окуповані чотири села Народицької громади неподалік Чорнобильської зони. 1 квітня Віталій Бунечко розповідав журналістам, що з окупованих трьох сіл Народицької громади евакуювали майже всіх громадян, там залишилося близько 20 людей, інформація про гуманітарну кризу в громаді не відповідає дійсності.

Оперативну інформацію щодо війни українців з російськими окупантами станом на 4 квітня 2022 року читайте тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна Бунечко ОДА  
Матеріали по темі