Місто

У Житомирі вуличне освітлення будуть вимикати по сигналу тривоги і збирають посилки від рідних для бійців 95-ї бригади

11 April 2022, 12:56

У Житомирі відновлюють вуличне освітлення, але будуть вимикати по сигналу тривоги, а в п’ятницю на схід поїде перша машина з посилками та вантажем для десантників 95-ї бригади.

Про це 11 квітня у відеозверненні сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Тільки що відпрацювали із заступниками, з комунальними підприємствами включення освітлення в місті. Поки в нас є загроза нанесення ракетних ударів, освітлення в місті на це ніяк не впливає, але для авіації це дуже важливо. Тому в нас є час підльоту з білоруських аеродромів і у разі, якщо буде сигнал тривоги, у нас є час аварійно відключити місто від освітлення, це ми будемо робити. Відпрацювали з операторами, посилюємо зміну, щоб не було ніяких збоїв, і впродовж декількох хвилин після оголошення сигналу тривоги ми будемо відключати освітлення в місті. В нас є невеликі вулиці і провулки, в яких ми не можемо автоматично включати і виключати (освітлення), тому поки що там світло включати не будемо», - пояснив Сергій Сухомлин.


Після прямого ефіру мер уточнив, що вуличне освітлення будуть вмикати 11 квітня.

«Мова про вуличні ліхтарі. Ілюмінація торгових точок – далі під забороною», - наголошується у повідомленні.

Мер також розповів, що вчора, 10 квітня повернувся зі сходу, де відвідав бійців житомирської 95-ї бригади.

«Був у Донецькій області, за Донецьком. У п’ятницю плануємо відправляти перший великий бус для того, щоб житомиряни, жителі області чи волонтери могли передати якісь посилки, вантаж саме на 95-у бригаду. Наш волонтерський центр в школі №6 буде приймати ці посилки, прохання – не передавати в скляній тарі, щоб не побилося, і не передавати алкоголь, бо нашим хлопцям на першій-другій лінії оборони це точно не потрібно. В п’ятницю машина буде від’їжджати з Житомира, до п’ятниці є час запакувати коробку, підписати і здати в школу №6, більше інформації дамо трохи пізніше», - сказав мер Житомира.

Нагадаємо, у вечірньому зверненні 9 квітня Сергій Сухомлин розповів про свою поїздку на передову та анонсував відправлення з Житомира щотижня великої машини з передачами хлопцям від волонтерів і рідних.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі та області змінили час комендантської години: з 11 квітня вона триватиме з 22:00 до 5:00 години.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна Сухомлин освітлення 95 бригада  
Матеріали по темі