Події

На півночі Житомирської області внаслідок вибуху на нафтопродуктопроводі розлилось дизельне пальне, екологи рахують шкоду

11 April 2022, 19:18

Внаслідок вибуху на нафтопродуктопроводі «Самара - Західний напрямок» відбулась розгерметизація на території Овруцької громади в селі Рудня Житомирської області.

Про це 11 квітня повідомила Державна екологічна інспекція України.

«Сьогодні до Державної екологічної інспекції Поліського округу від правоохоронців надійшло повідомлення, що внаслідок вибуху на нафтопродуктопроводі «Самара - Західний напрямок» відбулась розгерметизація на території Овруцької громади в селі Рудня Житомирської області», - йдеться у повідомленні.

Державні інспектори та фахівці лабораторії прибули на місце події. Було зафіксовано розгерметизацію трубопроводу та розлиття на рельєф місцевості речовини схожої на дизельне пальне.

Наразі інспектори проводять відбір проб та заміри площ забруднених територій. Після закінчення лабораторних досліджень фахівцями буде розрахована шкода нанесена навколишньому природному середовищу.

«Всі матеріали справи будуть направлені до ГУНП для приєднання до кримінального провадження. Про результати проведених досліджень додатково інформуватимемо», - повідомили екологи.

Як повідомляв Житомир.info, прокуратура розслідує скоєння екоциду внаслідок авіаційних ударів по нафтобазах у Житомирі та Черняхові, здійснених збройними силами росії на початку березня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нафтопровід вибух розгерметизація дизельне пальне Радча еколог ДЕІ  
Матеріали по темі