Влада

В Житомирській міській раді залишилося приблизно 20% працівників, два директори КП звільнилися

14 April 2022, 16:15

Зараз в Житомирській міській раді залишилося приблизно 20% працівників, заяви на звільнення написали керівники двох комунальних підприємств, які виїхали в перші дні війни.

Про це в інтерв’ю 14 квітня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Якщо рахувати соціальні служби, то в міській раді залишилося приблизно до 20% працівників. Премії виплачуються тим людям, які тут з 24 лютого залишилися і працюють, всі інші, які поїхали, премії та надбавки не отримують. А люди, які тут залишилися, працювали перші три тижні фактично цілодобово, і їм виплачуються премії. По закону зараз звільнити тих, хто не працює, не можна, і більшість тих, хто поїхав – це жінки, у мене до них ніяких претензій немає, я це підтримую. Щодо керівників комунальних підприємств, які з першого дня вторгнення не брали активну участь в житті міста, то вони написали заяви про звільнення. В нас двоє таких директорів комунальних підприємств», - сказав мер Житомира.

Крім директора КП «Парк» Ігоря Леонченка, про звільнення якого стало відомо в середині березня, звільнений також керівник КП «Центр інвестицій».

«Директор «Центру інвестицій» виїхав закордон, я йому зателефонував, і він написав заяву про звільнення. Всі інші директори комунальних підприємств на місці», - сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, директором КП «Центр інвестицій» з 24 травня 2021 року був призначений Рудольф Гельфанд, який проживав у Києві.

Повністю інтерв’ю з мером Житомира читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській обласній раді в березні 2022 року з’явився новий керуючий справами виконавчого апарату – Віктор Назар.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин звільнення КП міськрада премія  
Матеріали по темі