Влада

Директором житомирського КП «Центр інвестицій» призначили Гельфанда, який за минулий рік отримав майже 3 млн грн зарплати

25 May 2021, 12:24

Мер Житомира Сергій Сухомлин призначив Рудольфа Гельфанда директором комунального підприємства «Центр інвестицій».

Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 20 травня.

«Призначити з 24 травня 2021 року Гельфанда Рудольфа Олександровича на посаду директора комунального підприємства «Центр інвестицій» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт», - йдеться у документі.

Зазначимо, що Рудольф Гельфанд прописаний у Черкасах, фактично проживає у Києві, де з вересня 2019 року орендує квартиру загальною площею 108 кв.м. За 2020 рік в ТОВ «САП Україна», яке займається комп’ютерним програмуванням і має німецьких засновників, новопризначений директор КП отримав 2 млн 869 тис. 996 грн зарплати. Гельфанд з 2018 року працював на керівних посадах в ТОВ «Укрпромінвест-Агро», що належить Петру Порошенку.

Нагадаємо, з 25 березня 2021 року мер призначив на посаду директора КП «Центр інвестицій» Сергія Сабадаша, який до цього працював заступником директора КП «Зеленбуд». 19 травня 2021 року Сабадаш оприлюднив декларацію перед звільненням: за менш ніж два місяці роботи керівником комунального підприємства він отримав 29 тис. 313 грн зарплати.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 9 березня 2017 року депутати проголосували за створення КП «Центр інвестицій», метою діяльності якого є забезпечення сталого розвитку, підвищення конкурентоспроможності території міста Житомир, створення нових робочих місць та розвиток сучасної інфраструктури в місті. З квітня 2017 року «Центр інвестицій» очолював депутат Житомирської міської ради Валерій Горб, якого 2 вересня 2019 року мер Житомира Сергій Сухомлин звільнив з цієї посади. Наступним керівником «Центру інвестицій» став Ігор Гречковський, який був призначений 30 вересня 2019 року. 8 грудня 2020 року мер Сергій Сухомлин звільнив Ігоря Гречковського з посади директора комунального підприємства «Центр інвестицій» Житомирської міської ради «за угодою сторін».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Центр інвестицій призначення Гельфанд КП  
Матеріали по темі