Суспільство

У Житомирській області три парафії та два священнослужителі з районів оголосили про вихід з російської церкви

18 April 2022, 11:07

Офіційно про вихід з російської церкви оголосили три парафії та два священнослужителі з районів Житомирської області.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому 16 квітня Житомирсько-Овруцькою єпархією Православної Церкви України.

«У зв’язку з поширенням серед жителів м. Житомира неправдивої інформації пов’язаної з переходом громад московського патріархату до Православної Церкви України в м. Житомирі, офіційно повідомляємо: станом на 16.04.2022 р. жодна релігійна громада та священнослужитель московського патріархату в м. Житомирі не виявили бажання приєднатися до Православної Церкви України. На даний момент офіційно про вихід з російської Церкви оголосили три парафії та два священнослужителі з районів Житомирської області», - інформує пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії.

На сайті єпархії є інформація про згадані три громади, які у квітні цього року перейшли з московського патріархату до складу Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України:

громада храму великомученика Дмитрія Солунського с. Наталівка Новоград-Волинського району;

громада храму Різдва Богородиці с. Іванків Житомирського району;

громада храму Казанської ікони Божої Матері с. Долинівка Житомирського району.

Нагадаємо, 1 квітня у програмі «Тема дня» мер Житомира Сергій Сухомлин заявив, що підтримує ідею заборони діяльності Московського патріархату на території України, зокрема, й через те, що в деяких церквах та монастирях УПЦ МП були підготовлені склади для російських диверсійних груп.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці лютого 2022 року у Житомирі підвальні приміщення двох соборів та монастиря УПЦ відкрили для укриття людей в разі небезпеки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: церква ПЦУ храм УПЦ 
Матеріали по темі