Влада

Про «обережних» житомирян, допомогу Миколаєву та відновлення роботи ще п’яти дитячих садочків: вечірнє звернення мера

22 April 2022, 21:05

Своє вечірнє відеозвернення 22 квітня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розпочав з тези про «обережних» житомирян, які у коментарях просять не казати, що «нас не бомбили». Також мер розповів про співпрацю з містом Барселоною, яке обіцяє посприяти відбудові ліцею № 25; поінформував про ситуацію у місті Миколаїв, якому Житомир має надати допомогу, зокрема, у питаннях водозабезпечення; повідомив, що з наступного тижня у Житомирі запрацює ще 5 дитячих садочків: заклади відкриються у різних районах міста, тож батьки, які мають бажання водити туди дітей, можуть звернутися до департаменту освіти.


• Про «обережних» житомирян, які хвилюються через озвучену мером інформацію про відсутність обстрілів:

«Ще один день спокійний пройшов у місті Житомирі. У коментах пишуть: Сергій Іванович, не кажіть, що нас не бомбили, бо вони це побачать. Знаєте, якщо б вони цілі обирали по моїх коментах, від того, бомбили чи не бомбили, виставляли собі плани… Воно так не працює. Сидить там якийсь російський генерал в генштабі і дивиться заяви мера, кого ще вони не побомбили. Воно так трошки не працює, але багато є співпадінь, тому не буду казати. Бомбили нас сьогодні багато, 10 разів нас бомбили і нікуди не попали чи попали. Все нормально».

• Про співпрацю з Барселоною, яка має допомогти у відбудові ліцею 25:

«Сьогодні отримали офіційного листа від міста Барселони. Вони попросили в нас надати вихідні дані по будівництву нашої школи. В нас уже є фактично ескізний проєкт, там усі параметри пропрацьовані, тому відправляємо, і так обережно кажу про те, що Барселона не забула про місто Житомир і про наш 25-й ліцей. Тому тримаємо кулачки і будемо з ними спілкуватися для того, щоби все ж допомогли нам відбудувати нашу школу, наш 25-й ліцей».

• Про ситуацію у місті Миколаїв і допомогу, яку готовий надати Житомир:

«Сьогодні спілкувалися декілька разів з мером міста Миколаїв, у них складна ситуація, половина міста лишається без води, навіть більше. Вони намагаються зробити все, щоб забезпечити людей водою, тому звернулися до нас, щоб ми допомогли їм побудувати скважини, пробурити скважини. Тому по всій області шукаємо підрядні організації, які зможуть поїхати у місто Миколаїв і допомогти. Поки що передаємо спеціальні фільтрувальні станції на Миколаїв. І якщо хтось бажає брати участь, якісь кампанії, хтось знає, хто може допомогти, ми готові забезпечити пальним, ми готові надати кошти на заробітну плату, але тут не до прибутків, і потрібно допомагати один одному, як наш водоканал допомагає місту Ірпінь».

• Про відновлення роботи ще п’яти дитячих садочків:

«З наступного тижня ми будемо відновлювати роботу ще садочків, тому, якщо є бажання, звертайтеся до департаменту освіти, ми готові відкрити в різних районах міста ще додаткових 5 дитячих садочків. Перевірили, є в них сховища. Діти будуть максимально – те, що можемо зробити, – в безпеці. Тому, якщо є бажання, пишіть, телефонуйте в департамент освіти для того, щоб ми розуміли, яку кількість дітей треба забезпечити і в яких районах міста».

Нагадаємо, у вечірньому відеозверненні 21 квітня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів про розмову з мером польського міста Освенцим, де житомиряни знайшли тимчасовий прихисток; розказав про спілкування з журналістами французького видання про пам’ятник Пушкіну; говорив про «святкування» 9 травня і плани щодо реконструкції майдану Перемоги, а також про посилки для захисників, одна з яких не доїхала до адресата, бо Герой загинув.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мер Сухомлин війна відеозвернення звернення війна  
Матеріали по темі