Влада

Закупівлі під час війни Житомирської міської ради, облради та ОДА: печиво, крупи, консерви та поштові перекази

26 April 2022, 15:53

З 24 лютого 2022 року Україна героїчно протистоїть російському вторгненню на нашу територію. Сьогодні вже шістдесят друга доба як ворог веде повномасштабну збройну агресію проти України.

Житомир.info вирішив на ProZorro промоніторити закупівлі виконавчого комітету Житомирської міської ради, обласної ради та облдержадміністрації за 61 день війни.

За нашими підрахунками, з 24 лютого виконавчий комітет Житомирської міської ради уклав 11 угод на 497,3 тис. грн.

24 лютого виконавчий комітет Житомирської міської ради опублікував у ProZorro три звіти про закупівлі.

Виконавчий комітет замовив послуги пов'язані з технічним обслуговуванням ПТК «Віче» у ПРАТ «Мікросистема» вартістю 24 тис. грн.

ПРАТ «Мікросистема» засноване в 1998 році в Хмельницькому. Спеціалізується фірма на ремонті комп'ютерів і периферійного устаткування, статутний капітал – 2 грн, директором компанії є Олександр Нейко.

Також виконавчий комітет Житомирської міської ради уклав угоду з ТОВ «Мир на долоні» на послуги з проведення та організації семінарів для депутатів міської ради вартістю 49,9 тис. грн.

ТОВ «Мир на долоні» засноване в 2020 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, статутний капітал – 100 грн. Власницею фірми є Ірина Губкова.

Виконком також замовив у місцевого підприємця Геннадія Філінського 120 брошур за 15 тис. грн.

25 лютого виконавчий комітет Житомирської міської ради замовив у ТОВ ТК «Полісся-Продукт» 1008 рибних консерв за 26,4 тис. грн (26 грн за одну банку), 2952 м'ясних консервів на 128,7 тис. грн (44 грн за одну банку), 100 кг м'ясопродуктів вартість 9,2 тис. грн (92 грн за один кг).

ТОВ ТК «Полісся-Продукт» засноване в Житомирі 20 років тому, керівником і власником фірми, яка займається неспеціалізованою оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, є депутат міської ради Олександр Ракович (фракція «Пропозиція»).

Також виконавчий комітет замовив у ПП «Вода України» 3000 упаковок макаронних виробів на 79,4 тис. грн (26,5 грн за упаковку), 750 упаковок круп в асортименті на 13,6 тис. грн (18 грн за упаковку), 1550 штук олії соняшникової на 89,2 тис. грн, 400 рибних консервів на 11,7 тис. грн (29 грн за одну банку).

ПП «Вода України» засноване в 2009 році в Житомирі. Спеціалізується фірма на діяльності посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, статутний капітал - 100 грн. Власником фірми є депутат міської ради Годердзі Кварацхеліа (фракція «Пропозиція»).

28 лютого житомирська міська рада уклала угоду з ТОВ «Торговий дім "Житомирські ласощі"» на придбання солодкого печива вартістю 50,3 тис. грн.

ТОВ «Торговий дім "Житомирські ласощі"» засноване в 2012 році в Києві. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі цукром, шоколадом і кондитерськими виробами, статутний капітал – 10 млн грн. Бенефіціарними власниками фірми є Ольга Травенікова та Мотрона Тищенко.

Також виконком 24 лютого, у перший день повномасштабної війни, оголошував тендер на закупівлю бензину вартістю 486,5 тис. грн, однак він не відбувся через відсутність пропозицій.

Житомирська обласна рада за 61 день війни уклала лише дві угоди загальною вартістю 203 тис. грн

14 березня обласна рада уклала угоду на послуги з пересилання внутрішніх поштових переказів з АТ «Укрпошта» вартістю 200 тис. грн.

АТ «Укрпошта» заснована в 1993 році в Києві. Спеціалізується компанія на діяльності національної пошти. Директором державного підприємства є Ігор Смілянський.

1 квітня облрада замовила у Морговської Оксани Юріївни два тонер-картриджи Toshiba T-2309E вартістю 2,9 тис. грн

ФОП Морговська Оксана Юріївна зареєстрована в Житомирі. Основним видом діяльності підприємниці є ремонт комп'ютерів і периферійного устаткування.

Ще чотири рази Житомирська обласна рада намагалася провести тендери з висвітлення інформації на телебаченні, інтернет-виданнях та друкованих виданнях, однак всі ці закупівлі були відмінені.

Житомирська обласна державна адміністрація за весь час війни не провела ні однієї закупівлі.

Водночас найактивніший підрозділ щодо участі у тендерах департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА у перший день російського вторгнення уклав п’ять угод загальною вартістю 538 тис. грн

24 лютого департамент ОДА опублікував чотири закупівлі на здійснення ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» авторського нагляду за реконструкцією «Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського» лікувальних корпусів №2, №3, №4, №5. Загальна вартість угод склала 117,5 тис. грн.

ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» засноване в 2018 році та зареєстроване в Житомирі. Спеціалізується фірма на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал - 500 тис. грн. Власником фірми є Артем Гамоцький.

Також 24 лютого департамент регіонального розвитку опублікував угоду і з ДП «Державний науково-дослідний та проєктно-вишукувальний інститут “НДІпроектреконструкція”» на здійснення авторського нагляду з будівництва дошкільного навчального закладу в с.Оліївка вартістю 420,8 тис. грн.

Житомирська філія інституту “НДІпроектреконструкція” зареєстрована в Житомирі по вулиці Святослава Ріхтера. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері архітектури. Керівником філії є Олександр Вікторович Павленко.

Нагадаємо, ввечері 24 лютого 2022 року президент Володимир Зеленський підписав указ про створення на базі обласних державних адміністрацій військових адміністрацій, керівниками яких стали голови ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, 12 квітня 2022 року був оприлюднений укладений 5 квітня договір КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради на капітальний ремонт частини приміщень будівлі центру спортивної медицини на майдані Перемоги, 10-а за 1 млн 483 тис. 111,20 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер міськрада ОДА облрада закупівля воєнний стан 
Матеріали по темі