Суспільство

СБУ запустила ще два чат-боти у Telegram – для ідентифікації зрадників і мародерів

4 May 2022, 11:40

СБУ запускає два нових чат-боти: для ідентифікації зрадників і мародерів. З їхньою допомогою кожен громадянин зможе оперативно допомогти українській спецслужбі викрити злочинців.

Про це 4 травня повідомила пресслужба Служби безпеки України.

• На чат-бот t.me/Traitor_Search_bot зможна надіслати інформацію про:

-зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами;

-інтернет-агентів, які «зливають» ворогу важливу інформацію або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників

• Другий чат-бот t.me/stop_marauder_ua_bot призначений для збору інформації про мародерів, які розкрадають чуже майно під час війни. Ці дані будуть перевірені та розміщені на створеному СБУ сайті: stopmarauder.com.ua

«Також продовжує ефективно функціонувати офіційний чат-бот t.me/stop_russian_war_bot. З перших днів вторгнення ми отримали на нього тисячі повідомлень про позиції і техніку ворога. І завдяки цьому наші військові завдали значних втрат російським окупантам», – наголошують в СБУ.

Зазначається, що всі зібрані дані будуть опрацьовані правоохоронними органами, щоб притягнути колаборантів, мародерів і ворожих агентів до відповідальності.

Нагадаємо, 26 лютого Служба безпеки України повідомляла про створення чат-боту і просила повідомляти про російські війська і техніку (ttps://t.me/stop_russian_war_bot).

7 березня Управління СБ України в Житомирській області інформувало про створення чат-боту, за допомогою якого можна оперативно повідомити про місцезнаходження техніки та живої сили окупантів, диверсійні групи тощо (http://t.me/SBU_Zhytomyr_bot).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: чат-бот окупант СБУ зрадник колаборант мародер  
Матеріали по темі