Влада

Голову Житомирської облради призвали на військову службу, він підписав розпорядження про своє «увільнення»

6 May 2022, 10:04

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко підписав розпорядження про своє увільнення від виконання посадових обов'язків у зв’язку з призовом на військову службу.

Документ вранці 6 травня оприлюднили на сайті облради, хоча він був підписаний ще 27 квітня.

«Увільняюсь від виконання посадових обов’язків голови Житомирської обласної ради у зв’язку з призовом на військову службу, зі збереженням місця роботи, посади і середнього заробітку на час проходження військової служби, з 27 квітня 2022 року. Покласти виконання обов’язків голови Житомирської обласної ради на заступника голови Житомирської обласної ради Ширму Володимира Васильовича», - йдеться у документі.

В розпорядженні також зазначено, що перший заступник голови облради Олег Дзюбенко був увільнений від виконання обов’язків розпорядженням від 20 квітня 2022 року, але цей документ на сайті обласної ради не оприлюднювали.


Зауважимо, що після офіційного увільнення від виконання обов’язків на офіційному сайті облради публікували кілька вітань від імені голови обласної ради Володимира Федоренка: 30 квітня – прикордонникам, 1 травня – Володимиру Ширмі. А сам Федоренко на своїй Facebook-сторінці 28 квітня публікував фото з митрополитом Епіфанієм, який «благословив нашу Житомирщину, усе мужнє Українське Воїнство, кожного нашого Воїна-захисника, кожну Українську родину», а після цього впродовж тижня викладав ще кілька селфі з кавою (див. фото знизу).

Як повідомляв Житомир.info, Володимир Федоренко в листопаді 2019 року був призначений на посаду першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка. На місцевих виборах 2020 року Федоренко очолював список кандидатів від партії «Слуга народу» в депутати Житомирської обласної ради. Партія провела до облради найбільшу кількість депутатів (11 з 64) і 27 листопада 2020 року на першій сесії Житомирської облради 8-го скликання Володимира Федоренка обрали головою облради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Федоренко облрада призов військова служба  
Матеріали по темі