Місто

Який вигляд має житомирський скейт-парк після року експлуатації

20 May 2022, 13:57

Пройшов рік, як у Житомирі з'явився довгоочікуваний скейт-парк. Його офіційно відкрили на Новому бульварі 15 травня 2021 року, а будівництво розпочалося у 2020 році. Тут молодь може кататися на скейтбордах, самокатах, роликах і BMX-велосипедах.

І сьогодні тут хлопці виконують різноманітні трюки. Скейт-парк має попит, не лише серед житомирян.

«Я взагалі з Києва, другий раз в цьому скейт-парку, бо в Києві немає часу і можливості, дуже далеко в скейт-парк їхати мені. Дуже класний, як вперше тут був, були великі відчуття, емоції. Наче все тут є, все, що треба тут, маленький скейт-парк, але все тут є, що треба», – говорить Дмитро.

«В нас в Коростишеві немає скейт-парку, то приїжджаю сюди раз на місяць, на день-два. Все нормально, але можна було б додати перила і все. Я катаюся на ВМХ, тут все можна виконувати, цей скейт-парк підходить для моїх тренувань», – каже Микита.


В якому стані майданчик після року експлуатації, 19 травня дізнавалися журналісти Житомир.info.

В цілому скейт-парк виглядає, як рік тому, єдине, що помітно, – це на конструкціях з’явилися написи.

«Дійсно, минуло майже півтора року, як скейт-парк збудовано. В травні 2021 року він був переданий на обслуговування КП «Зеленбуд». На сьогодні скейт-парк користується популярністю серед молоді, активно люди займаються. Він в належному стані, не потребує ніяких вкладень, КП «Зеленбуд» обслуговує його постійно. Всі елементи всесезонного користування, тому накриття, USB, всі ці плити, вони всі водозахисні, тому консервування воно не потребує», – розповідає начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.

Будівництво скейт-парку місту коштувало 1 млн 570 тис. грн, а конструкції придбали за спонсорські кошти.

«Загальна вартість на той момент складала 1 млн 570 тис. грн – це кошти місцевого бюджету, і близько 1 млн грн – це були кошти спонсорів, які надали обладнання для самого скейт-парку. Щодо додаткових якихось елементів, на жаль, місце не дозволяє додати більше елементів, і для цієї земельної ділянки, це саме той варіант, який влаштовує. Всі консультації були з хлопцями, які займаються на скейтах та велосипедах, вони обирали ті елементи», – розповідає В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, 15 травня на Новому бульварі в Житомирі урочисто відкрили скейт-парк.

Як улітку 2021 року у житомирському скейт-парку каталися райдери, дивіться у фоторепортажі

Як повідомляв Житомир.info, 28 травня 2020 мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, що у міськраді знайшли нове місце для майбутнього скейт-парку: біля поліцейської станції на Новому бульварі.

7 серпня 2020 року радник мера Олександр Черняхович показав проєкт нового скейт-парку, який буде знаходитися біля поліцейської станції на Новому бульварі. На позачерговій сесії 2 вересня мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, що облаштування скейт-парку коштуватиме близько 1 млн 650 тис. грн, при цьому спонсори вже готові виділити на нього близько 1 млн грн.

22 вересня на ресурсі ProZorro оприлюднили оголошення управління капітального будівництва Житомирської міської ради про проведення тендеру на реконструкцію території благоустрою з улаштуванням скейт-парку на Новому бульварі в Житомирі, переможцем якого стало київське ТОВ «Будівельна компанія Люксбудквартал» з пропозицією 1 млн 481 тис. 808 грн 73 коп.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: скейт-парк Новий бульвар Глазунов  
Матеріали по темі