Суспільство

Генеральний штаб ЗСУ закликає бути уважними: шахраї вимагають гроші за повернення з полону військових

25 May 2022, 10:48

До родичів військовослужбовців Збройних Сил України почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення, шахраї пропонують за грошову винагороду "надати інформацію" про військового та "сприяти визволенню з полону".

Про це 25 травня повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ

«Родичам військовослужбовців Збройних Сил України почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення. Особливо це стосується тих військовослужбовців, які потрапили в полон або рахуються безвісті зниклими. Користуючись емоційним станом рідних та близьких, зловмисники телефонують з прихованих номерів та пропонують за грошову винагороду "надати інформацію" про військового та "сприяти визволенню з полону". Також шахраї намагаються, нібито з метою уточнення, дізнатися особисті дані українських захисників», - йдеться у повідомленні.

Генеральний штабу ЗСУ офіційно повідомляє, що представники Збройних Сил України або інших органів військового управління чи державних установ НЕ ЗБИРАЮТЬ КОШТІВ та не вирішують питання звільнення з полону шляхом викупу.

Питання звільнення військовополонених перебувають у виключній компетенції органів державної влади. Жодного збору коштів з членів сімей та близьких не відбувається.

Будьте уважні, не станьте жертвами шахраїв!

Нагадаємо, 29 квітня в прямому ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info начальник ГУНП у Житомирській області Олег Трачук повідомив про новий вид телефонного шахрайства, коли вимагають гроші за нібито звільнення з полону.

Як повідомляв Житомир.info, 2 квітня 2022 року пресслужба ГУНП у Житомирській області повідомила про нову схему ошуканства: зловмисники пропонують «допомогти та залагодити критичну ситуацію з рідними» за допомогою грошей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: шахраї ошуканство війна полон 
Матеріали по темі